fuck google ask me

  • 1548
  • 0
  • 0
  • 0
  • 4 ay önce

passolig

anladığımı söyleyeyim. bu passolig olayından 3 büyükler çok güzel nemalanıyorlar, o yüzden destek veriyorlar. anadolu kulüpleri yine üçün birini alıyor. bursaspor'dan çatlak ses gelmiş. onlar ne alıyorsa biz de istiyoruz demişler ki haklılar. bu vesileyle şunu da öğrenmiş olduk. bursaspor destek vermiyor bu projeye, kulüp eğer kullanmamayı tercih ederse maç başına 100bin tl cezası varmış. bursaspor yönetimi gerekirse öderiz bu cezayı demişler.

ben fişlemesinde filan değilim, rantı daha çok koyuyor. futbol statlarında terörize olaylar oluyor hepimizin malumu, bunu engelleyecekse buna kimse karşı çıkmaz. kimse çoluğuyla çocuğuyla kız arkadaşıyla gidemeyeceği bir ortam istemez. ama burada işin rengi farklı. ok gördüm birkaç gündür yapılan haberlerde, tüm statlara kameralar, bu turnikeler, işte algılayıcı makineleri filan yerleştirmişler. bir çalışma ve masraf gerçekleşmiş ama bu çalışmayı charge edeceğin merci biz taraftarlar değildir. bunu federasyon mu üstlenir, yasayı çıkartan devlet mi üstenir, banka mı üstlenir orasını ben bilmem. ben üstlenmem. gerekirse maça gitmem ama o senelik kart aidatı saçmalığına girmem.

lig tv'nin acısı yüreğimizde zaten, her ay söve söve ödediğimiz paralar baki, her bilette biletix'e ödediğimiz hizmet paraları da baki, hadi bunları sindirdik diyelim. ama bu passolig sindirilecek gibi değil.

hiç televizyonda gösterilen pembe tabloya kanmayın, teşviklere kapılmayın. passolig almayın, maçlara gitmeyin. zaten kendiliğinden bitecektir. italya bildiğim kadarıyla bunu denedi yapamadı. burada da tutmaz.

devamını okuyayım »