fuck milk get beer

  • 2202
  • 0
  • 0
  • 0
  • 8 yıl önce

gazi üniversitesi reisleri

bir defa beni fen edebiyat'ın laboratuvar binasında tuvalete sıkıştırıp, tabancayı alnıma dayamış, namluyu yüzümde yanaklarımda bir aşağı bir yukarı sürtmüş reislerdir.

mühendislik-mimarlık fakultesinden kalkıp laboratuvar dersi için fakulteye gelmiştik ve derse girmeden tuvalete gitmek, saçı başı düzeltmek istedim. ki saçım da kemerimden aşağıda, popomun üzerine kadar geliyor. kulağımda da birisi kıkırdakta, üçü kulak memesinde olmak üzere toplam 4 tane küpe var.
laboratuvardan çıkıp koridorda tuvalete giderken köşedeki oturacaklarda üç kişilik yere yayılmış şekilde "oturan boğa" modunda bir adamın yanından bir tosuncuk fırlayıverdi ve yanıma gelip "reis seninle konuşmak istiyor, gel buraya çabuk" dedi. ben anlam veremedim "noluyoyau" şaşkınlığı ile cevap vermeden tuvalete girdim, 2 saniye geçmeden arkamdan dalıverdiler tuvalete ve kapıyı içeriden kilitlediler. reis olan ceketi omuzlarına atmış ancak kollarını geçirmemiş, ceket omuzda asılı, kirli sakaldan biraz daha uzunca sakalı var, ayna gibi parlak ve en az 3 ayak uzunluğunda sipsivri bir ayakkabı giymiş, siyahlar içinde, kurtlar vadisinden fırlamış bir tip..
tosunu da daha kısa boylu ancak aynı tarz.

tosunu kemerine sıkıştırdığı tabancayı çıkarır alnıma dayayıp, yüzüme bir aşağı bir yukarı sürterek bağırır;

"reis çağırıyor neden cevap vermiyorsun lan ittt" ve bir tokat atar yanağıma ve dişleri gıcırdata gıcırdata, dişlerinin arasından nefes alıp verirken salyalar nefes ile bir içeri bir dışarı çıkarken bakar yukarı doğru bana.. yukarı doğru bakar, çünkü yerden bitmenin boyu ancak göğsüme geliyor, çünkü kurtlar vadisinde oynayan bilbo baggins gibi. 1.55 ancak.

reis kenara çeker tosuncuğunu ve; "tamam, ben hallederim." der.
gelir yakamı toplar (bkz: dayaktan önce kibar takılıp yaka toplamak); "bak kardeş, ben fen edebiyatın reisiyim, burası da gazi üniversitesi, sen nerden geliyorsun, buraya küpeyle uzun saçla girilmez bilmiyor musun sen, söylemediler mi lan sana, hıı?"

sonra tutar küpeleri çekmeye başlar, birisi gevşektir zaten çıkar rahatlıkla eline gelir, ancak diğerleri kolayca çıkmaz aynanın yanına itekler beni ve; "çıkar şunları elimde kalacan çakal evladı" der, sinirli sinirli, hırlayan köpek gibi nefes alıp vererek. devam eder konuşmaya; "ne farkınız var lan odtü'deki orospu evladı komunist vatan hainlerinden bu götü geçen saçla, kulakta küpelerle?! karı mısın lan sen hem? sen türk değil misin? müslüman değil misin?"

ve bu konu çevresinde buraya yazmanın gereksiz olduğu, çok rahat tahmin edilebilecek, beyin siken cahil/faşist zırvalarından bir manifesto çeker 15 dakka.. tabi itip kalkarak..

en sonunda "bir daha görmeyecem seni burda bu kılıkta, o küpeler olmayacak kulakta" der ve kapıyı açar çıkarız tuvaletten..

şimdi ben buraya nuclear magnetic resonance deneyini öğrenmeye ve bunun spectroscopy'sini çekip, bu spectroscopy'yi yorumlamayı öğrenmeye geldim.
ancak ben burayı üniversite ve bilim ile uğraşan akıllı zeki insanların yeri olmasını bekliyorum.. cekedi omzuna atıp, kemerine sıkıştırdığı kurusıkı tabanca ile milleti tuvalete çekip eşkiyalık yapan köpeklerin yeri olmasını değil.. gidin kahvehanede okey atın senle aynı tiptekilerle, fenerbahçeye küfredin bak daha zevkli o senin için.. üniversiteleri de bize bırakın..

devamını okuyayım »
26.11.2009 03:00