fuckerlove

  • 1250
  • 36
  • 13
  • 0
  • dün

no poo

bugün ilk kez denedim bunun karbonat ve sirkeli versiyonunu. saçım pek temizlenmedi ama yumuşacık geliyor elime, henüz kurumadı ama kuruduktan sonra yumuşak mı sert mi, parlak mı mat mı göreceğim. devam edebilirim gibi duruyor. bu arada sirke saçta koku yapmıyor, bu yüzden tereddüt edenler varsa rahatlıkla deneyebilirler. denemeye devam..

rötuş: ilk yıkamamda saçımın zaten çok da kirli olmamasından mütevellit memnun kalmıştım. fekattt 2. 3. 4. yıkamalarım tam bir faciaydı. saçlarım bildiğin keçe kıvamında, kes kaban yap o derece. dökülmesini hala durduramadım artarak devam etti o süreçte. 5.'de de karbonatla yıkadım, temizlenmeyince, yemişim karbonatını dedim, hazırda duran şampuan şişemi aldım boca ettim kafama. ardından da krem niyetine sirkeli suyu kullandım. mis gibi oldum çıktım oh be. fena halde döküldü saçlarım, bildiğin azaldı 1 haftada. deneyeceklere tavsiyem; denemesinler * sirkeli su çok iyi ama bak hakkını yiyemem, parlatıyor saçı baya.
kokusuna gelince; gerçekten de saçlarım güzel koktu, bence o koku saçın doğal kokusuydu, sırf o koku hatırına devam ettim zaten ama yeter dedim döküle döküle saç kalmayacak.
demem o ki, her şeyde bir şey aramamak lazım*

devamını okuyayım »
08.05.2014 22:51