funeral parade of roses

  • padawan (112)
  • 830
  • 204
  • 19
  • 0
  • dün

kampüs cadıları

feminizmin yüz karası, üçüncü dalganın alası oluşum.

bunlar hiçbir zaman eşitlikten, haktan, hukuktan falan bahsetmezler; sadece erkek düşmanlığı ve teröristlik yaparlar. bunlar tacizden, flört şiddetinden dem vururlar ama bahsettikleri kavramlardan haberleri yoktur çünkü çoğunun hiçbir zaman bir flörtü dahi olmamıştır. özgüvenlerinin camdan bile daha kırılgan olmasının sebebi de budur, bunlar tek bir lafınızla trigger'lanmaya hazırdır çünkü aşağılık kompleksi bunlara beyin yıkama aracılığıyla benimsetilmiştir. bu tip oluşumlar ancak bu şekilde büyüyebilir zaten. bunlara hizmet edenlerin çoğu kadın şiddetinin erkek şiddeti kadar yaygın olduğunu bilmez, hukukun karşısında çoğu zaman kadının avantajlı olduğunu bilmez, sadece kendisine anlatılanı tekrarlayarak yalanlar üzerine inşa edilmiş, yıllar önce çürümüş argümanları savunmaya çalışır.

tacizle mücadelede kadının beyanının esas alınmasını savunurlar, amerika birleşik devletleri'nde bu sistem var ve yaşananlar ortada. her gün bir erkeğin hayatı mahvoluyor yalancı kadınlar yüzünden. bir erkeğin hayatını karartmak mı istiyorsun? onu sarhoş et, onunla seviş, donunda kalan spermle koşarak polise şikayet et. o adam suçsuz olduğunu ispatlayabilirse ne mutlu, ispatlasa da boşa giden zaman, yok olup giden itibar... erkek sevişmek zorunda değil derler ama çoğu kadın bunu ayrılmak istediği sevgilisine karşı silah olarak kullanıyor zaten. consent denen olayın boku çıkmış durumda. böyle bir gücü neye dayanarak istiyorsunuz? kadın erkeğe tecavüz ederse ne olacak? yine kadının beyanı mı esas alınacak? buna da "ama kadın erkeğe tecavüz edemez ki" derler; çünkü beyinlerine kazınmış olan aşağılık kompleksi yüzünden içten içe erkeğin egemenliğini benimsemişlerdir, bir kadının bir erkekten daha güçlü olabileceği, bir kadının bir erkeği yönetebileceği akıllarına bile gelmez.

neden işçi ölümlerine ve böyle ağır işlerde çalışan işçilerin çalışma şartlarına dikkat çekmiyorsunuz? neredeyse tamamı erkek olduğu için mi? intihar raporlarına bir bakın, çoğunluğun erkek olduğunu görürsünüz. kadınlar daha fazla olsaydı bu duruma dikkat çeker miydiniz? çekerdiniz tabii.

erkekler şiddete bu kadar meyilliyse ve tüm şiddetin kaynağı erkeklerse, neden lezbiyen çiftler arasındaki şiddet heteroseksüel ilişkilerde görülen şiddete göre daha yaygın?

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9403987
https://mainweb-v.musc.edu/…sbianrx/factsheet.shtml

daha binlerce kaynak gösterebilirim bunu kanıtlayan. ayrıca gay çiftler arasındaki şiddet oranının lezbiyen çiftler arasındaki şiddet oranına göre oldukça düşük olduğunu ve eşcinsel ilişkilerde yaşanan şiddet vakalarının diğerlerine göre daha az bildirildiğini, gerçek oranın daha yüksek olduğunu da göz ardı etmeyelim. ikinci maddeyi destekleyen bir çalışma da burada, sunderland üniversitesinden.

http://www.equation.org.uk/…exual-relationships.pdf

eşitliği bu kadar çok istiyorsanız önce adınızı değiştirin. argümanlarınızı güncelleyin, sadece erkek şiddetine değil kadın şiddetine de dikkat çekin. pozitif ayrımcılık üzerine kurulmuş taleplerinizden vazgeçin. o gün yemin olsun ben de aranıza katılacağım, o güne kadar sizi birkaç terörist ve ortamınızdaki kızların bolluğundan nemalanmaya çalışan beta alagavatlar dışında kimse ciddiye almayacak.

devamını okuyayım »