galtorek

  • 185
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3 ay önce

akrep burcu kadını

artık zaten burçlarla ilgilenmiyorum çünkü hiçbirine inanmıyorum, mantıklı değil. benim seni ya da bir başkasını bu şekilde kategorize etmeye çalışmam ve tanımak için hiç zaman ayırmamam, sana sadece bu kadar değer verdiğimi gösterir.

"peki kardeşim madem inanmıyorsun işin ne bu başlıkta? bunu mu demeye geldin." diyecekseniz cevabım hayır. yazmayayım yazmayayım diyordum ama şu akrep burcu kadınlarına yapılan ahlaksızlıktan tiksindiğim için yazıyorum.

neymiş? akrep burcu kadını çok iyi sevişirmiş de yatakta bir harikaymış da... bu mudur yani bir kadına biçtiğiniz değer? akrep burcu kadınları bunun için mi var? sürekli buraya gelip akrep burcu kadını çok iyi sevişir, şöyle sevişir, böyle sevişir diyerek yaptığınızın övgü falan mı olduğunu sanıyorsunuz? ya da onların sizlerden duyduğu bu sözlerle onore olduklarını, mutlu olduklarını falan mı sanıyorsunuz?

bu burç saçmalığının hani gidip de masumane boyutlarına katlanabilirim. saçma ama gene de ağzımı açıp da bu kadar laf demem ama sadece bir burca mensup insanları sadece sex yönünden bu kadar ön plana çıkarırsanız bu insanların kalplerini kırmış olursunuz arkadaşlar. kadınlar arkadaşlarımız, dostlarımız, iş arkadaşlarımız, annemiz, ablamız da olabiliyor. sürekli yataklarımızda olmuyorlar. aynı şey akrep burcu kadını için de geçerli kesinlikle. lütfen kadınlara sadece yataklarınıza aldığınız varlıklarmış gibi davranmayın. haklarında bu şekilde sürekli seksist açıklamalar yapmayın.

akrep burcu kadınıyla ilgili bir de bir dert yakınma var bu da hemen bu sex muhabbetinin peşine söylenir. ama çok dengesizler, çok güvensizler, fil gibi hafızaları var, paranoyaktırlar... bu böyle gider ama esasında anlatılan şeylerin ortak noktası ne? bu kadınlar güven sorunu yaşıyor ve bu yüzden dengesizleşiyor, paranoyaklaşıyor, sürekli yaptıklarınızı düşünerek bir yargıya varmaya çalışıyorlar.

peki sevgili arkadaşlar ilişki yaşadığınız ve ayrıldıktan sonra gelip de buraya, "akrep kadını çok iyi sevişiyor yaaa" demenizin bunda bir etkisi olabilir mi acaba? ya da arkadaşlarınıza akrep burcu kadınının ne kadar iyi seviştiğini anlattığınızda, ya da bu kadınla konuştuğunuzda sürekli bu kadına ne kadar iyi seviştiğini ona söylemenizin bunda bir etkisi olabilir mi?

akrep burcu kadınlarıyla ilişkiye başlıyorsunuz ve bu kadınlar size o kadar çok kendilerini veriyor, o kadar çok büyük bir kalple seviyorlar ki sizi, cinsel olarak da sizin tatmin olmanızı ve sizin mutlu olduğunuzu görmek istiyorlar. sizi çok ama çok mutlu etmek istiyorlar esasında. neden olaya bu yönden yaklaşmıyorsunuz? neden direkt yaşadığınız zevke bu kadar odaklanıyorsunuz da akrep burcu kadınının neyi neden yaptığının ayırdına varamıyorsunuz? neden bu kadınları bu kadar çok üzüyorsunuz? yani yazarken çıldıracağım.

burçlara inandığım zamanlar buraya gelip hiç tanımadığım bir akrep burcu kadını hakkında araştırma yapmıştım. hiiiiiiiiç tanımıyordum akrep burcu kadını diye bir kadın. sonuç ne oldu sizce? "akrep burcu kadını sabahtan akşama kadar şöyle sevişir, şöyle oral yapar, bir daha kimseyle seviştim diyemezsiniz" tarzında bir sürü yazı okumuştum. sonra konuştuğum kişiyi tanıyınca ne kadar entellektüel, ne kadar iyi kalpli ve ne kadar zeki bir kadın olduğunu tanımıştım. peki tecavüzüyle, taciziyle dünyanın zirvelerine oynayan ülkemin erkekleri şu başlıkları okuduğunda sizce ne olur? elinizi vicdanınıza koyun. sadece tanıdığınız akrep burcu sevgililerinizi değil, akrep burcu arkadaşlarınızı, kardeşlerinizi düşünün arkadaşlar. ne olur sizce? bu taciz ve tecavüz kültürünü biraz da siz beslemiş olmaz mısınız bu durumda?

akrep burcu kadını arkadaşlarım size de sesleniyorum. sakın, sakın, sakın burada okuduğunuz şeylere bakıp da kendinizi üzmeyin fakaaaaaaaat her şeyden önce kendinizi sakın, sakın, sakın programlamayın. insan zihni çok çabuk yazılanlardan etkilenebiliyor ve programlanabiliyor. bunu yaşadığımız dünyada reklamlarla çok iyi görüyoruz. dinlediğiniz bir şarkı bile aklınızdan hemen çıkamıyor. onu sürekli mırıldanıyorsunuz. işte burada da yazılanlar sürekli beyninizde mırıldana mırıldana sizin böyle bir kadın olmanızı gerektiğini fısıldıyor size ve aynen de böyle kadınlar oluyorsunuz. gerçekten de akrep burcu kadını çok iyi sevişir, çok paranoyaktır diye yazılanları sürekli okudukça siz de öyle oluyorsunuz. nasıl ki zamanında ben yengeç burcu erkeği çok evcimendir laflarına baka baka evden hiç çıkmadığım gibi. şimdi evde durmuyorum bile. en boş günümde dahi çünkü bu burç saçmalığına inanmayı bir kenara bırakıp, kendi kendimi programlamaya karar verdim. o yüzden burada yazılanlara itibar kesinlikle ama kesinlikle etmeyin. burçlar hakkında yazdığınız her yazı sizi biraz daha standartlaştıracak ama aslında böyle bir şey. o yüzden şu burç muhabbetini tamamen bırakın bence.

erkek arkadaşlarıma sesleniyorum. tanıyın, tanıyın, tanıyın. kadınlar aseksüel yaratıklar değil. sizlere güvenmek ve sizi de iyice tanımak istiyorlar. kendinizi tanıtın. konuşun, anlaşmaya çalışın. heaa olmuyorsa da olmaz. her erkek her kadınla anlaşacak diye bir mevzu yok ama kadınlara porno filmlerdeki gibi davranmayın artık. çok iğrenç oluyor. umarım sizin de güzel, mutlu, mesut ilişkileriniz olur.

son olarak akrep, balık, aslan, kaplan, dinazor ne burcu olursanız olun siz o burca ait insanlar değilsiniz, karşınızdaki de değil ama inanmaya devam ettikçe olacak olan da aynen budur.

devamını okuyayım »
15.12.2016 05:13