garcus

  • kofti anarşist (183)
  • 840
  • 22
  • 3
  • 0
  • evvelsi gün

çiftlik bank

yeni bir mega holdings vakası gibi duruyor. klasik olarak kullananlar, kullanmaya heveslenenler ve kolay yoldan para kazanabileceğini sananlar tarafından kullanılıp övülüyor. referans üyeliği muhabbeti de var mis gibi enayi avlamak için çok ideal.

bunları bir kenara bırakıp incelediğimiz ilk aylarda 1.5 saatte bir diye başlayıp aylar sonra sanırım 8 saatte bir girip yemlemek falan gerekiyor para kazanmak için. bu yani şu demek sen diyelim ki böyle bir işe girdin bundan sonra senin bütün işin gücün bu olacak. sen sanıyor musun ki 1.5 saatle yetineceksin. insan beyni ilginçtir sürekli kafan orada olur girersin servera. bu şekilde düşünürsek günde ortalama 2 saat ayırır bir insan buna belki daha da fazla. 1 senede yaklaşık 700 saat yapar. 700 saat ulan. 700%8=80 gün yapar ortalama ve 80 gün 50 liraya çalışsan 4000 lira para yapar. komik şeyler bunlar. 1000 lirayla girip para kazanacağını sananlar falan var. vaktinize yazık.

büyük paralarla girenler varmış. onlar da garip. umarım patlamazlar ama bana öyle geliyor ki 1 sene içerisinde patlar bu oluşum. kuranlar da sağlam sistem kurmuşlar efsane para döndürüyorlar.

olay hayvan ve insan sömürüsünden başka bir şey değil. bizim toplumda klasik zaten umut satarsın insanlara. insanlar da alırlar. tamam 1000 verince 2000 kar edeceksin belki ama senden götürdüklerini de hesap et güzel kardeşim. ki kazanacağın da garanti değil onu da not düşelim.

bir de youtube da üç beş video izledim. tam boş beleş tipler videoları çekenler he. herkes mal zaten bir siz akıllısınız amına koyyim ya. ayrıca hayvanlara yazık değil mi olm? yok endülüs tavuğu aldım yok arı aldım. kim bilir hayvanlara neler ediyorlar. işin tüm boyutlarını geçtim hayvanları böyle gelir kaynağı para basma makinesi olarak görmek de ayrı bir karaktersizlik. bu kadar para hırsı olmasın gözünüzde.

devamını okuyayım »
07.08.2017 12:57