gizucuk

  • 3447
  • 2
  • 0
  • 0
  • geçen ay

survivor ünlüler gönüllüler 2012

nihat'ın alp'e oldukça güzel bir ayar verdiği yarışma. alp ve nihat, nihat'ın konseyde alp'i yazması üzerine konuşmaktadır:

alp: neden beni yazdın? hani bütün olacaktık vs.vs.
nihat : sen karşı tarafa gidip benim hakkımda konuşmuşsun. bunun için yazdım. bütünlüğü sen bozdun vs.vs.
alp : karşı taraf bizi birbirimize düşürmek için oyun yapıyor vs.vs.
nihat (hafif de çıkışarak) : onlar senin tahmin ettiğin gibi sinsi insanlar değiller alp. düzgün dürüst insanlar... yalan söyleyip ortalığı karıştıracak insanlar değiller. biri değil, ikisi değil hepsi aynı şeyi dedi.

ilk defa survivor yarışmalarında biri çıkıp da dedikodu yapıp ortalığı bulandırmaya çalışan birine ayar verdi. genelde mal mal dinleyip "yaaa evet sen de haklısın" filan denir. nihat acaip dürüst yarışıyor. daha bahsedildiği gibi bir haksız gerilimi veya ortalığı karıştırdığı filan da görülmedi ayrıca. üstelik alp'in yanında diye anıl'a da sırt çevirmiş değil. genelde bu da olur çünkü, kurunun yanında yaş da yanar. anıl'a da abilik yapıyor. anıl da nihat'ı seviyor ama alp'ten tırstığı için tam anlamıyla nihat'a dönemiyor gibi. ayrıca adada zerre strateji yapmadan, tamamen duygusal nedenlerle isim yazan tek kişi. bugüne kadar ismini yazdığı kişiler genelde bir şekilde problem yaşadığı veya ada şartlarına uyum sağlayamadığını düşündüğü kişiler. hiçbir gruba da dahil değil. almeda ile falan diyorlar ama nihat almeda ile de grup değil. bunun yanında hasan-anıl-nihat ve begüm finale kalmalı diye düşünüyorum. nihat malum sebeplerden, hasan tam bir survivor olduğu için, anıl oyunlarda abilerine kafa tuttuğundan ve başarılı olduğundan, begüm ise her türlü zorluğa ziyadesiyle katlanıp en başarılı kız yarışmacı olduğu için...

devamını okuyayım »
15.05.2012 09:51