gofret beyin

  • 1530
  • 0
  • 0
  • 0
  • 6 yıl önce

sibel can'ın askerler üzerindeki hipnotik etkisi

arkadaş yemin ediyorum çözemedim. yani çözdüm de tam olarak çözemedim. öyle sanıyorum ki türk askerinin nezdinde, vatani vazifesini yerine getiren yiğidoların gözünde sibel can'ın çok başka bir yeri var. ülkemizi bölmek isteyen dış mihraklar bu gerçeği hiç öğrenmesinler istiyorum. zira allah muhafaza ülke televizyonları üzerinden eş zamanlı olarak sibel can kliplerini yayınlamaya başlasalar, bizi rahatlıkla işgal edebilirler.

- devrem, kule 18'den alarm verildi. sızma var.

- dur devrem dur... etli etli çok güzel...

işte bu örnekte de gördük. vaziyet gayet açık, gayet net: sibel can, o eşşiz zarafeti ve çekiciliğiyle askerlerimizi etkiliyor. sibel can'ın şaşırtıcı hipnotik etkisi genelde askerlerimizin onu bir yemek olarak görmesiyle kendisini gösteriyor gibi. yukarda sibel can klibi izleyen askerin "etli etli" ifadesinde bunu gördük zaten.

yıllar geçiyor, sibel can'ın asker dostlar üzerindeki etkisi geçmiyor. acayip bir etki bu. mahallenizin sizden 10 yaş büyük bakkalı da askerdeyken sibel can'dan etkileniyordu, siz de etkileniyorsunuz. çok ilginç... aslında değil lan... askerde zaten her şey insana ilginç geliyor. ben bir gün banyodan (a.k.a er hamamı) çıkmıştım, tam dalin`` marka üzerinde sarı civciv olan kulak çöpüme yöneleceğim. beş tane uzun dönem arkadaş gelip kulak çöpü üzerindeki civcivi sevmeye başladılar. "aynı gerçek civciv la", "gofi abi üç tane de bana ver", "aynı gerçek civciv" diye bir muhabbet başlattılar, don gömlek halimde beni esir aldılar dostlarım. hayır kovsan kovamıyorsun... niye böyle bir şey yaptılar, bu muhabbetin anlamı neydi, dalin kulak çöpü kutusu üstündeki civcivde onları çeken ne vardı hala anlayamıyorum. tam bir travma hali.

travma deyince aklıma geldi dostlarım. bir gün askerde bir görev için komutanın şöförüyle bir yere gidiyoruz. çocuğun adı cemil. neyse uzatmayayım bu cemil aracı sapa bir yere çekip durdu. dedim "hayırdır?". dedi "gofi, in bi' bak, arabanın altını vurdum herhalde". "olur" dememle inmem bir oldu. fakat arabanın altında bir şey yok. "yok arabanın altında bir şey cemil" dedim. bu da direksiyonun başında oturuyor böyle. dedi ki "şu el feneriyle bak bi' de". kafamı arabanın ön kapı camından içeri sokup, el fenerini almak için vites koluna doğru bir hamle edeyim derken cemil aniden kafamı arabanın camına sıkıştırdı. evet kafam arabanın camına sıkışmıştı. kurtulamıyordum. "cemil yapma, yapma cemil" dememe kalmadı. cemil arabadan inip... neyse dostlar fena oluyorum anlatamayacağım. allah razı olsun, o iki uzman çavuş yetişmese iffet'teki müjde ar olacaktım resmen. yemin ediyorum şimdi bile sinirim bozuldu.

işte konunun özü: asker adama seksi gelmeyen üç şey yaz gofi, deseniz inanın tıkanır kalırım dostlarım. her şey seksi bulunabiliyor, her şeyden etkilenilebiliyor askerde ama sibel can'ın özel bir yeri var kesinlikle. sibel can bunu biliyor mu emin değilim. ama bazen özellikle sahne performansı esnasında benim "sibel can dönergeci" adını verdiğim, kollarını iki yana açıp kendi etrafında 360 derecelik dönüş gerçekleştirmesi hareketinin askerlerimize verilen gizli bir mesaj olduğunu düşünüyorum. "ben de sizleri seviyorum" gibilerinden... sanırım benim psikolojim bozuldu. iyisi mi böbreğimi satıp ekşi sözlük 11 yaşında zirvesine gideyim.

devamını okuyayım »
27.01.2010 11:47