gokyuzundeyuzdum

  • 1107
  • 37
  • 7
  • 1
  • dün

12 şubat 2018 galatasaray antalyaspor maçı

hayatımda birçok şey düzgün gitmiyor. mutlu değilim yalnızım hiç bir şey yapasım yok uyuyarak geçiriyiorum zamanımı.

ama maç günleri bana bir şey oluyor. uyanır uyanmaz aklıma ilk gelen şey galatasarayoluyor. açıp direkt twitterda instagramda ne varsa okuyorum. marşlar müzikler dinliyorum . formamı atkımı hazırlıyorum.

normalde kız arkadaşlarımla buluşmaya gittiğimde olmayan bir şekilde bakıyorum kendime. sakalımı düzeltiyorum duş alıyorum temiz temiz giyiniyorum ve stada doğru yol alıyorum.

stada giderken metro çıkışında o ilk stadı gördüğüm an hafifçe sırıtıyorum her defasında. hep de yalnız giderim buluşmaya. ilk içeri girip yeşil sahayı gördüğüm an bir rahatlama gelir. kendimi çok güvende hissederim. ailemin evi kendi evim ve burası. bana aitmiş gibi gelir.

önce muslera çıkar sonra diğer futbolcular. her biri ayrı bir heyecan verir ayrı bir güzellik katar günüme. maç içinde dünyada ne olmuş pek hatırlamam. o an oraya konsantre olurum. bu üniversite zamanımda sevgilimden ayrıldığımda da öyleydi bugğn de öyle. tüm sorunları unuturum.

maç biter zorlu bir yolculuk başlar. mabedden uzaklaştıkça tekrar sorunlarımı hatırlamaya başlarım. taa anadolu yakasına kadar sürer bu.

evime dönerim tekrar tüm gerçekler ile tüm yorgunluğum ile başbaşa kalırım. ta ki sonraki maça kadar. bunun adı aslında belli : aşk

devamını okuyayım »
12.02.2018 16:52