gorundugunden fazlasina sahip

  • 184
  • 18
  • 2
  • 0
  • 5 gün önce

yaşlandığının farkına varmak

ortaokulda o sıcağın altında öğlenden akşama kadar futbol oynar, akşam da mahalle de arkadaşlarla saklambaç, 9 taş, dansa davet filan oynardım. bitmeyen çocukluk enerjisinden bir tık fazlası vardı bende.

sonra lise yılları koşturmacaları. aynı hareketlilik. oturmaktan yorulduğumu sıkıldığımı bilirim. gerçi bu hala geçerli, hala uzun süre oturmaktan sıkılıyorum, ayaklanıp rahatlama ihtiyacı hissederim.bu sefer akşamları mahallede biralardık, internet cafe cs 1,5 maç atardık kitine.

üniversite yıllarında da yorulmak bilmezdim.

üniversite bitti askerlik iş hayatı yine yorulmak bilmeyen enerjiye sahibim. bir günde 3 farklı işe koşup çözüm üretiyorum. ankara üniversitesinin tandoğan kampüsünde proje ihalesine girip, aynı kampüste lisans üstü dersimde sunumumu yapıp, onkoloji hastanesinde arızaya gidiyorum. akşam mesaiden sonra da ingilizce kursuna. ama ne enerji ne enerji

29 yaşıma kadar hiç yorulduğumu hatırlamıyorum. şimdi 33 yaşındayım. üniversitedeyken 5 katlı evde aşşağıdan zile basardım kapıda beni beklerlerdi, bir kaç saniyede kapıda olurdum, şimdi çık allah çık merdiven bitmiyor, kalp güm güm atıyor.

halı saha maçlarını 2 sene önce bıraktım çünkü 2 dizimi de sakatladım.

bedenen yorgunluk üzerime erken çöktü sanırım, 33 yaşındayım lan daha ama halı sahaya gitmeye çekiniyorum. zihinsel yorgunluk benden uzak olur inşallah. daha bitirilecek doktora var, yurt dışına çıkma hayali var

devamını okuyayım »
25.10.2018 11:32