gosalyn mallard

  • 1039
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 yıl önce

kadını seksi yapan unsurlar

çoğu kadın için, konfor katsayısı düştükçe seksilik katsayısının arttığı varsayımına kurban giden unsurlardır. yani kadınlar kendilerini ne kadar rahatsız hissederlerse o kadar seksi görüneceklerini düşünürler. işte size gündelik hayattan son derece çarpıcı örnekler*

- topuklar uzayıp inceldikçe, yani yürümekte ne kadar zorlanırlarsa o kadar seksi göründüğünü zanneden kadınlar: bu türün özgüveni yürürken çıkardığı takır tukur seslerle doğru orantılıdır.

- çekiştirilmesi gereken etekler ve dekolteler arttıkça seksi göründüğünü zanneden kadınlar: bu kadınları bildiğimiz teşhirci kadınlardan ayıran kıldan ince kılıçtan keskin püf noktası, bunların seksiliği 'aslında göstermek istemiyormuş da elinde olmayan nedenlerle göstermek durumunda kalıyormuş'ta aramalarıdır. sürekli bir hareket hâlinde oralarını buralarını çekiştirirler. belki de asıl seksi olduğunu düşündükleri şey, bu kıpır kıpırlığın getirdiği 'ateşli hatun' imajıdır kim bilir.

- en rahatsız iç çamaşırları en seksi olanlarıdır zihniyetindeki kadınlar: bunların sütyenleri her zaman bir iki beden küçüktür. sütyen üzerinden fırlamış göğüsleri ve tişört üzerinden bile, sırtlarında sütyenin arka taraflarına sıkıştırılmış yağ dokuları ile kendilerini her daim eleveririler.

- 'ne kadar az nefes alırsam o kadar seksi görünürüm' düşüncesindeki kadınlar: seksi görünmek için her nevi korse, kazak, tişörtün en dar olanı tercih eden, fular ve atkılarını en sıkı bağlayan dişiler bu grupta yer alır.

- 'parfümümün kapsama alanı kadar seksiyimdir' kadınları: bunlar ne kadar ağır ve sık parfüm sıkarlarsa o kadar seksi bulunacakları düşüncesiyle her nevi toplu taşıma aracında burnumuzun direğini sızlatan hatunlardır.

- makyaj için harcadığı vakti seksilik belirtisi olarak gören kadınlar: makyajlarının ağırlığı altında tüm doğal renk ve mimiklerini kaybeden hatun kimselerdir bunlar.

- seksi görünmek için kuaför koltuğundan kaynaklı kıç ağrılarını yok sayan kadınlar: kuaföre ne kadar vakit ve nakit harcarlarsa o kadar seksi olacağını düşünen bu kadınları tavuskuşu imajlarından tanıyabilirsiniz.

- 'yemek yerken ne kadar narin görünürsem o kadar seksiyimdir' kadınları: bilemiyorum -ne yerlerse yesinler çatal bıçağı ihmal etmeyen, serçe parmakları her daim havada olan- bu kadınların kokoreç ve midye türevlerini asla ağızlarına sürmediklerini söylememe gerek var mı?

satırlarıma burda son verirken, bu vb. rahatsızlık, huzursuzluk, konforsuzluk ve yapaylıklarla seksi göründükleri düşüncesindeki kadınların ne kadar seksi olduğunun takdirini beylere bırakıyorum.

devamını okuyayım »
22.02.2006 12:31