goz onunde sakli

  • 74
  • 27
  • 9
  • 0
  • 3 gün önce

kişide kaçma arzusu uyandıran muhabbetler

aradaki minik küfürlerim için öncelikle kusura bakmayın:
modumu düşürebilecek her türlü muhabbet. misal;

-siyasi konularda negatiflik saçan, içinde bulunulan durumu bir çözüme kavuşturmayıp sonsuz bir eleştiri ile ağlayanların yaşam kalitesi muhabbetleri. ya hu tamam senin gibi birçok kişi sevmiyor baştakileri, ama sen anın tadını çıkarmak yerine her ağzını açtığında konuyu baştaki başarısız yöneticilerimize getirdiğinde sadece karşındakinin modunu düşürüyorsun, ortamın içine sıçıyorsun ehh be sayın s2k. ağla ağla nereye kadar. böyle birisine daha geçen git ötede ağla dedim ve hayatımdan çıkardım. o kadar mutluyum ki düşündükçe evde hoplayıp zıplıyorum. kendime büyük bir iyilik yaptım.

-sahip olduğu sikko statüsü üzerinden mastürbasyon yapan zavallı beyaz yakalı muhabbeti. bunların altında bir iki eleman çalışınca kendilerini tanrı zannediyorlar. yav dünyayı kurtarmıyorsun bak çok sayın zik kafalı. yaptığın tek şey patronunu daha çok zengin edip kırıntıları ile beslenmek. çok şanslıyım ki bunlarla herhangi bir sosyal çevrede sürekli bir ilişkim yok. zaten olanı da şutlarım. valla çalışma arkadaşlarımla her birimiz binlerce insandan sorumluyuz. şu kadar kasıntı olamadık.

-vazgeçmediği çocuk nefretini her muhabbete iliştirenlerinkiler. siz hiç çocuk olmadınız sanki. bak ben de pek sevmem hatta eğitimcilikten bu yüzden vazgeçtim ancak her muhabbetinde çocuklara canavarca yaklaşımının gerçekten çekilir bir yanı yok. git biraz seviş rahatla. benden de uzak dur. görüşmeyelim.

-yapppprak gibi bir ilişki yaşadığı eski sevgilisi için yazılan ağlak satırlar. şurda görüyorum ve sizler için çok çok üzülüyorum. inanın eski sevgiliniz de görüp gülüyordur. yani ben üzüldüğüm ile kalıyorum, siz de rezil olduğunuzla. bunu yapanlar da koca koca ablalar, abiler. duygularınızı bu kadar paspas yapacak kadar kendinizden vazgeçtiyseniz bilemem.

-sahip olduğu ile övünülen muhabbetler. offf. dünyanın düz olsaydı kesin ucundan atlardım yeter ki şuna şahit olmayayım. arabası ile övünür, aman ne mucizevi bir yatırım. yaptığı tatil ile övünür, giydiği ile övünür. artısını, eksisini anlatsa vallahi susacağım, konuşmayacağım ama yok. görgüsüzlük emareleri ile dolu sohbetler hep.
işi ile övünür, ayy çok zordur, ondan başkası yapamaz sanki bana türünün tek ördeği s2k. galiba ben anlatamıyorum, bende bir problem var: dünyada kolay bir iş yok. her işin kendine has zorluğu ve kolaylığı var. kesişim kümeleri dışında kıyaslamak anlamsız.

sinirlendiğimi zannetmeyin. en son böyle boş beleş iki insanı hayatımdan çıkardım. hayatımdaki iki çernobil reaktörüymüş bunlar da sızdırıyormuş resmen dingiller. hadi şimdi def olun gidin ötede ağlaşın. s2kler. hahahahahhah.

devamını okuyayım »