gozupek

  • 1463
  • 0
  • 0
  • 0
  • 9 yıl önce

radovan karaciç

maalesef, kendisine bu fırsatı veren, balkan coğrafyasını babalarının malı, arka bahçeleri, yapacakları deneyler için fizibilite bölgesi gören katiller henüz yakalanmış değiller. neden? çünkü biz onlara batılı diyoruz. işte, suçun önemli bir kısmı bu puştlara aittir.

her şeyden haberdar olan ve işlerine gelmediği için kılını kıpırdatmayan bu canilerin ortak yani, dev şirketler, silah tüccarları ve dev ilaç şirketleri sahipleri ile olan muhabbetleridir.

yoksa, radovan karadzic iğrenç bir taşerondan başkası değildir. radovan karadzic gibi adamlar her zaman olmaya devam edecekler, bu açık. ancak ki ellerinde fırsat olursa caniliklerini görebileceğiz, ki kendilerini dahi dünyada görmek istemeyiz doğrusu.

mesele şudur ki belirli güçler bu tip psikopat katillere (kendisi aynı zamanda psikolog bir kişidir) fırsatlar sunarlar, görmemezlikten gelirler. çünkü neden? çünkü birilerinin çıkarı bu yöndedir. orada soykırıma uğrayan müslüman boşnaklar, doğrusu kimsenin umurunda değildir. dönemin amerikan başkanının sözleriyle de tescillidir bu göz yumma. katiller her yerdeler, çünkü kapitalizm orada.

hakkettiğini bulması temennim elbette ama, gerçekte daha caniler var, onların yakalanıp içeri tıkılacağı günler, işte güzel günler asıl onlar. bir pisliğin yakalanması çok şey değildir. bataklığı sinek öldürerek kurutmak gibidir bu. iğrenç bir sinek tasfiye olur belki ama, bok halen boktur. bok dediğin de son birkaç yüzyıldan beri biraz batıdadır.

(bkz: ateşi harlayın, geliyor)

devamını okuyayım »