grungie

  • mülayim ama sempatik (547)
  • 782
  • 5
  • 1
  • 0
  • 6 gün önce

spartacus blood and sand

--- spoiler ---

galatasaray şampiyonlar liginde finale çıksa sezon finalindeki tezahüratlarımın aynısını yapardım herhalde. "vur laaan vuuur" "sapla oğlum!!" diye bağırmaktan sesim kısıldı cidden çok tatmin edici bir final olmuş. her şeyden önce hd porno film tecrübesini yaşattığı için internet hızı yavaş türk genliği adına emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. kısaca karakter analizi yapmak gerekirse;

spartacus: beraber güldük, beraber gaza geldik. her türlü kefil olurum. mira gibi bir hatuna kaç bölüm it gibi davranması dışında bir yanlışını görmedim. zeki, çevik ve ahlaklı.
crixus: ayı oğlu ayının oğlu. biraz kalın kafalı ama delikanlı adam. bir adet monster cock sahibi. hd gördük, ürktük tabi biraz.
batiatus: ettiği küfürler ve stresiyle hatta biraz da tipi itibari ile ari gold'a bir benzeten ben miyim bilmiyorum ama çok renkli bir karakterdi ölmesi bu yönden kötü oldu. ama sonuna kadar haketti it.
lucretia: monster cock hayranı, terbiyesiz kadın, zeynanın memesi falan.
ilithyia: suratında bi ismetlik var, bu daha da terbiyesiz. sürekli bir entrika, oyunlar, yeni şeyler deneme merakı. gossip girl de oynasa cuk diye oturabilir.
doctore: görev adamı. baya yardımı olacak gibi bu amcanın.
ashur: jupiter's cock altında ezilsin inşallah.
varro: çok delikanlı çocuk. 100 lira borç istese düşünmeden veririm. ölümü gerçekten çok acıklı oldu, asıl intikamı o ilithyia orospusu geberdikten sonra alınacaktır.
mira: (bkz: bal nedir ki şeker nedir ki)

son olarak: sura>mira>aurelia>ilithyia>lucretia>naevia

--- spoiler ---

devamını okuyayım »