gulhs

  • anarşist (201)
  • 529
  • 0
  • 0
  • 0
  • 6 yıl önce

fethullahçılar kafirdir

müslümanların görmesi gereken gerçek. bu gerçekle yüzleşmedikleri sürece tarih, insanlık, hatta tanrı onları affetmeyecek.

fethullahçılar kafirdir. çünkü gizlerler, örterler. alçak bir güçler savaşında piyon oldukları gerçeğini, islam'a hizmet maskesi altında gizlerler. paraya tapar, güce tapar, allah'ın lanetlediği her şeye taparlar. dönemsel rakiplerini alaşağı etmek için islam'ın dilini kullanır, o dile saygı duyan insanları kullanır, onlardan gerçekte ne oldukları bilgisini gizlerler. ikiyüzlülük kanlarına işlemiştir. joseph fouche ellerine su dökemez.

fethullahçılar kafirdir. çünkü zalimdirler. hakla, adaletle en ufak bir ilişkileri yoktur. allah'ın hakk ve adil isimlerini tedavülden kaldırmışlardır. kendi borularını daha rahat öttürebilmek adına yapamayacakları rezalet, kalkışamayacakları yavşaklık yoktur. dünyayı "fethullahçılar ve diğerleri" şekline okuyarak allah'a isyan etmişler, farklı bir din algısı oluşturmuşlar, zaten bir dolu kavram kargaşasının sıkıntısını çeken türkiye'nin belini doğrultmasını güçleştirme adına aldıkları görevi başarıyla yerine getirmektedirler.

fethullahçılar kafirdir. çünkü kafirleri dost edinirler. kendilerini besleyen ele sadık bir it olmak uğruna aşmayacakları hiçbir çizgi yoktur. dünya dünya olalı bu ölçüde insanlıktan uzaklaşmış bir güruh çok az görmüştür.

bizim şansımız, kurgu kitaplarda anlatılsa "yazar amma abartmış" diyeceğimiz bir soytarılar ekolünü birinci elden izliyor olmak. şanssızlığımız aynı soytarıların güçler savaşında bir süreliğine de olsa mevzi kazanmış ve o mevziyi ülkemizin aleyhine sonuna kadar kullanıyor olmaları.

evet, fethullahçılar kafirdir ve tarih, yalnızca onları değil, onların kafirliklerini yüzlerine vurmayan ve hatta onlarla iyi geçinmeye çalışan müslümanları da yargılayacak.

not: ehl-i kıble tekfir edilemez türü romantik argümanları kabul etmediğimi baştan söyleyeyim de boşu boşuna mesaj kirliliği yaşamayalım

devamını okuyayım »
26.07.2011 16:18