haciz mahallinde tango

  • 7651
  • 700
  • 165
  • 10
  • bugün

nilufercan.blogspot.com

biraz baktım şimdi, beynim yanmakla beraber kısa tespitlerim şunlar:

- eleman bir yerde "canım nilüferim, hamile olmana rağmen uludağ üniversitesi otoparkına gelerek kendini sevdirdiğin için..." falan demiş. abi, kadın başkasıyla evli sanırım lan, yakmayalım başını?
- kadın fotoğraflarda biraz gönülsüz gibi. adam kadına takmış bir sapık olmasın?
- kadın videoda da gönülsüz, hatta kendini geri çekmiş adam yanağından öperken. konuşmalarını dinleyemiyorum ama bence adam biraz sayko.
- oha, ikisi de başkalarıyla evliymiş. şimdi okudum. bence adam kadına bu siteyle şantaj falan yapacak; niyeti iyi değil.
- sanırım bunlar lise aşkıyken karı-kocalarını birbirleriyle aldattılar, sonra bozuştular; adam da intikam için böyle bir şey yaptı... ya da kadın adamdan para aldığı için bunlara izin veriyor; bilemedim.
- bir yönüyle de komik abi, adam tarzıyla twitter'daki memedali'yi andırdı bana.
- ikilinin özgeçmişleri bölümünde ercan'a dair iki üç cümlelik bir bilgi varken, nilüfer'in nerede yaşadığına kadar bilgi verilmiş. aklıma başka şeyler de geldi ama neyse...
--- spoiler ---

kendisi dünyanın en güzel ve tatlı kızıdır ben bu dunyada çok kız gördüm ve tanıdım ama canım nilüferim gibisini onun kadar güzelini henüz görmedim.canım nilüferim 7 kasım 1980 bursa doğumludur,28 yıldır bursa,nın 1050 konutlarında ailesiyle birlikte yaşıyordu ancak 2008 haziran ayında bademli,de lüx triplex bir villa,ya taşındı.bursa otelcilik ve turizm bölümünü bitirdi ama kendisi otelcilik ve turizm,e yönelmedi.satış ve pazarlama sektörüne atıldı redbull,jede ve kafkas gibi yerlerin satış pazaralama müdürlüklerini yaptı canım nilüferim satış ve pazarlama sektörünün en ünlü ve tanınan isimlerinden biridir ayrıca bursa sosyetisinin içindedir ancak şu anda çalışmamaktadır.okul yıllarında sigarayla tanıştı ve 20 yaşlarında alkol kullanmaya başladı şu anda halen sigara ve alkol kullanmaktadır.kalbinde hiç bir zaman kötülük olmayan temiz kalbli ve çok iyi bir kızdır.nilüferi anlamak ve çözmek çok zordur.bu arada çokda iyi araba kullanır.canım nilüferim'in en kötü özellikleri ise ailesine pek düşkün değildir ve çok yalan konuşup argo kelimeleri ağzından düşürmemesidir.canım nilüferim'in insanlarda aradığı en belirgin özellik ise dürüstlük ve saygıdır.küçük şeyler ve süpriz hediyeler almak canım nilüferim,i mutlu eder.bu hayatta en sevmediği ve rahatsız olduğu kişi ise maalesef ercan,tir.bir gün arkadaşına şöyle dediği söylenir. ''ercan,ı tanıdığım güne lanet ediyorum'' bu sözlere rağmen canım nilüfer'imi çok sevip değer veriyorum.
--- spoiler ---
- sitedeki etiketlerde kadının kocasının adı da var; bu işte bir pislik var gibi.

ben bu siteyi neden inceledim ki böyle? on dakika harcadım lan; beynime, geri gelmeyecek zamanıma günah!

edit: suphelerimde hakliymisim.

devamını okuyayım »