half blood cerkez

  • leziz (654)
  • 676
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen yıl

ssg

çok yoğun bir yazar.

bu entry'i 00.00'da girdim çünkü, çok popüler bir yazar değilim ve trollük yaptığımın farkındayım tam 00.00'da entry girerek. ama bu yazımın okunması bilhassa istedim. affınıza sığınarak yazıyorum ve bir daha olmaz.

heh tanımla işimiz bittiğine göre yazalım gitsin.

kendisine yaklaşık 3 hafta önce mesaj atmıştım. ekşi sözlükle ilgili bir röportaj yapmak istediğimi ve bunu üniversitemde sınıfa bir sunumda anlatmak istediğimi söyledim. benim mesajımda iki dakika sonra entry'ler girmeye, bkzlar vermye tam gazla devam etti. unutmadım yani pampa haberin olsun. çok param olursa nusr-et'de bir gün hesaplaşırız. neyse bunu sinirimden söyledim.

ağır bir immanuel tolstoyevski takipçisi olarak söylüyorum. orada kankasını korumaya çalışıp, diğer yazarları bilgi saçmıyorlar diye yaftalaması çok komik olmuş. o zaman sorarlar adama? bu ne?

sözlük yazarlarının tikleri bu başlık kiminmiş bakalım bir kere.

ee paşam imam osurursa cemaat sıçar diyorlar ama burada durum farklı, imam sıçtı biz ne yapalım?

cidden merak ediyorum sözlüğün durumundan memnun olup olmadığını. ''memnun olmasa önlem alırdı.'' diyorum. ''ee alıyorlar ya?'' diyenler de olacak. tabii ki alıyor paşalar.

entry silinme gerekçeleri bir bir kalkıyor. bir tek gge kalkmıyor. o da ssg bey'in çok özgürlükçü olduğundan ileri geliyor galiba.
bu arada enter tuşuna çok bastığımı fark etmişsinizdir. bu da benim tikim ssg. sözlük yazarlarının tikleribaşlığının altına yazmış kabul et.
hem sözlüğün kötü durumundan dem vurup, hem de 8284 vakası'nı hayata geçiren kim? açık sözlü olmak istiyorum, kendimin sözlüğe bilgi katacak derecede bilgili olduğunu sanmıyorum. ama yazar olduk şükür. yazıp çiziyoruz.

sen hiç önlem almazsan sözlüğün bu hale geleceğini bilmiyor muydun? depeyi, portakal ve nick'lerini hatırlayamadığım cevherler neden bıraktılar acaba sözlüğü? moderatörler neden gitti? sonra da gelmişsin '' en güzel dizi müzikleri rerere rörörö'' demeye hakkın yok senin.

iş bu entry ile sedat hava yollarına binip uçursam eğer, bilin ki yazdığıma asla pişman değilim. lütfen ssg'nin hatırına en güzel dizi müzikleri gibi anket başlık açmaya devam edin. zira ssg'nin sözlüğü kutsal bilgi kaynağı olmaktan çıktı. herkese şimdiden teşekkür ederim.*****

devamını okuyayım »
20.03.2013 00:01