hanedanuyesi

  • 56
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

tinder

birkaç ay önce yaklaşık 2 hafta kadar kullandığım uygulama.

can sıkıntısının ve işsizliğin tavan yaptığı bir dönemde ne kaybederim ki diye indirmiştim. tabii ki indirmeden önce ilk olarak burayı okudum. herkesin türkiye'de çalışmıyor, şöyle eşleşmedim bilmem ne yorumlarından sonra açıkçası pek bir umudum yoktu. pek de yakışıklı değilim ne yalan söyleyeyim. eh üniversite öğrencisi olduğumuzdan para ve araba da yok haliyle. arkadaşlarıma hanedanuyesi yakışıklı mı diye sorsanız, muhtemelen alacağınız cevaplar sempatik, tatlı çocuk ya vb. olacaktır.

her neyse bu durumları göze alıp indirmeme rağmen 2 haftada yaklaşık 20 eşleşme falan almıştım ki 10 kadının 4ünü falan sağa atıyordum(üst düzey güzel biriyle eşleşmedim.). üstüne üstlük alelade seçilmiş 4-5 fotoğraf kullanıyordum. uyuyakalmışken çekilmiş çirkin ötesi bir fotoğraf da dahil bunlara.

sanırım bu programı çözdüm diyebilirim. tamamen doğal fotoğraflar ve biraz komik bir bio yeterli oluyor benim gibi orta halli bir tipseniz bile.

tabii bu 2 haftanın sonunda mide bulantısı ve ruhsal bir bulantı hissettiğimden çareyi kaldırmakta buldum uygulamayı. et pazarından beden seçer hissi normalde olan cinsel isteğimi dahi kötü etkiledi diyebilirim. hiç instagram dahi kullanmamış bir bünyeye ağır geldi sanırım.

devamını okuyayım »
16.09.2018 05:09