hani marjinal bizdik

  • 298
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

vegan oğlum bugün ne yedi

orta ve uzun vadede bu youtube konusunda çok büyük kırılmalar yaşanacak.

inanmayan atsın fava beklesin.

zaten kadınlarımızın büyük bir kısmı ruh hastası, üzerine bir de çocuk sahibi olup ortalığa böyle sere serpe dökülmelerinin acı bir sonucu olacaktır. bundan kaçış yok. 3-4-5 sene sonra.

aleni bir teşhir ve insan istismarı söz konusu. tatlı tatlı pembe kırmızı video jeneriklerinin gizlediği tehlikeli bir gerçek var. tehlikeli çünkü sezilemiyor. üzerine düşünmüyor, izleyip geçiyoruz.

çocukların bu şekilde maymun gibi kamera önünde -hem de saatlerce- teşhir edilmesi, ruh hastası kadınların ve bunlara göz yuman olmamış babaların aleni bir bencilliğidir. kendilerini tatmin ediyorlar. çocukların dijital geleceklerini hiçe sayan çok hırslı bir tavır bu. çocuklarını düşünmedikleri o kadar açık ki, tek dertleri, güne gittikleri yine kendileri kadar gerizekalı kadınlara "bakın benim zen'im ne kadar akıllı" dedirtebilmek. devasa bir ruh hastalığı bu.

hiç öyle "ay ne şeker çocuklar ya" diye sahtekarlık yapmayacağım. o videoların altında bunları yazanlar ezik sahtekarlardır. bu çocuklar yarın anne ve babalarının boğazına yapışacak, alın yazıyorum buraya. videolarda gördüğünüz "pelinsu bugün çok tatlı" "zen bugün pek şımarık" bezemelerinin geleceği, o çocukların anne ve babalarıyla derin uçurumlarına yol açacak.

bundan kaçış olmadığını, olur da bu entry yıllar sonra hayatta kalırsa göreceksiniz.

zaten bok gibi bir çağ geliyor, üzerine bok gibi ebeveynlerle bu daha da yıkıcı olacak.

millet birbirini youtube'da izleyip sinir krizlerine giriyor. bir kız var üniversiteli bir kız, çıldırırcasına "ben de internette makyaj videoları çekmeliyim" diye ağlıyordu geçen. delirmiş bunlar

devamını okuyayım »
30.01.2018 14:31