hani marjinal bizdik

  • 440
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

aykut kocaman

kendisi nasıl besleme, sığıntı ve çapsız ise, kendisi üzerinden vasıfsızlıklarını gösteren kitlesi de aynıdır. ne bir gram eksik ne bir gram fazla.

kafa hep geride olunca atı alan üsküdar'ı geçiyor, sen de böyle sığır gibi ortada kalıyorsun. sorsan hepsi aydın, sorsan fenerbahçe ülkede aydınlığı temsil ediyor ama hala kafa 1996'da. bu kulübün günahı neydi de bu aptal saptal acizlere kaldı anlamadım ki.

net olarak 12 senem bu kulüpte geçti. aklınıza gelebilecek her deplasmanı görebilecek kadar çok yaşadım bu tribünlerde ve kongresinden tribününe nasıl dinamiklerin işlediğini adım gibi bilerek söylüyorum ki, koskoca kulübü işte bu popülizm, bu goy goy, bu çapsızlık bitirdi. kahrolasıca evlatçılığınızın bedelini yıllarca ödedik ama ders almaya niyetiniz yok. hala 1996'daki travmada kalmış çapsız. vizyona, referans noktasına bakar mısın ne kadar acı. ne kadar umutsuz vakıalarsınız la siz.

aynı kendisi kadar vasat altı olduğunuzu söylemiş miydim?

"niang kobrayı salarken" tabi aykut'a rağmen. alex'in adını ağzınıza almayın sıçtırtmayın o ağzınıza.

şenol güneş 2-3 senedir üzerine koya koya gidiyor. saçma sapan fanatikliğiniz, sığlığınız bunu göremiyor. göremedikçe daha dibe batıyor, gelişemiyor, çürüyüp gidiyosunuz. ben şenol güneş'den nefret etmek zorunda mıyım? sen de değilsin. senin kulübüni sikik "kocaman umutlarımızın sahibisin" saçmalığı değik, bu rasyonalite kurtaracak hıyar.

zihniyetiniz, paralı köpekliğiniz, sığıntı aykutunuz, ruh hastası başkanınız, kulübü yerle yeksan eden popülizminiz yok olup gideceksiniz. bunun başka yolu, çıkarı yok bunu böyle belleyin.

aşortmanlı da gidip hayatına konya'da devam edecek. bitti gitti.

burası babasının çiftliği de değil, deneme tahtası da değil, şımarık veletler gibi ona buna burun kıvıracağı konyaspor da değil, burası fenerbahçe ve bu çap aşortmanlıyı aşalı çok oldu.

kendisine yüz yüze de söylemiştim taa şu kovulduğu dönemden önce. işler daha da çirkinleşmeden, aziz'in arkasına sığınma, çık git diye. dinlemedi, olan oldu.

bu sefer kendi kaşındı. denemesi bedava. fenerbahçe'nin dingo'nun ahırı olmadığını çok acı tecrübelerle öğrenecek

devamını okuyayım »
14.09.2017 00:38