hasmet ibriktaroglu

  • 868
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

29 ağustos 2016 pamukkale turizm rezaleti

p.tesi günü yaşadığım rezilliktir. aslında burada host ve şoför'ün beni bilgilendirmemesi ile 1,5 saatlik yolu 5-6 saat gibi bir süreyle 3 otobüs değiştirerek yaşanmış rezilliktir. p.tesi günü çorlu'dan (bu arada araç bursa istikametine gitmekte.) istanbul - alibeyköy cep otogarına bilet aldım. araç saat 11:30'da hareket etti host bana ineceğim yeri sordu ve alibeyköy otogarı olduğunu belrirttim.

otobüs 13:30'da esenlere otogarına geldi ve saat 14:00'de hareket edeceğini söylediler. en araçta beklemeye devam ettim neticede araç esenlerden, alibeyköy'e geçecekti. rötarlı olarak 14:20'de hareket etti. alibeyköye 14:45'te yaklaştık ancak araç otogara girmeden direk otoyola çıktı. ben hostu çağırdım alibeyköy otogarına neden girmediklerini sordum, host orada yolcu olmadığı için girmediklerini söyledi. bende kardeşim ben yolcu değil miyim nereye gidiyoru, ben nerede ineceğim dediğimde ise seni dudulluda bırakırız dönersin dedi.

3.köprüden geçtik ve dudulluya vardık ben inip pamukkale hareket amirliğine şikayetimi yaptım. bunun üzerine adamlar ilk kalkan çanakkale otobüsüne bindirip alibeyköyde inersin dediler. fakat bu otobüs alibeyköye uğramayıp direk esenler otogarına geçiş yaptı. ben iyice kudurdum. araçtaki hosta arkadaşım 10:30'dan beri 2 araç değiştirdim biraz daha kalırsam servise açacağım burada yolculara ben elibeyköye gideceğim dediğimde abi 3. köprü yüzüden o yola girmedik direk esenler yaptık sen inince bi konuş yetkiliyle dedi. indim diğer yetkiliye ulaştım durumu izah ettim. oda beni datça otobüsüne bindirdi ve bu kesin alibeyköye girecek dedi.

sonuçta ben sabah 11:30 da başladığım yolculuğa 5 gibi alibeyköyde son buldum. 3 otobüs değiştirdim 5 saat yolculuk yaptım. firmayı kötülemek amacında değilim ancak bu konularda daha dikkatli davranmaları gerekiyor. şoför hosta alibeyköye girmeyeceğiz dediğinde hostun gelip bilgilendirmesi lazımdı. yiğidi öldür hakkını yeme kalkıp terslemediler ya da yol ortasında bırakmadılar.

devamını okuyayım »
31.08.2016 20:37