hatasizcoololmaz

  • 2642
  • 79
  • 13
  • 0
  • dün

bir kadının kaliteli olduğunu gösteren detaylar

1-güzel olması ama bunun üzerinden var olmaya çalışmaması

detay:sürekli saçı-başı-makyajı-kilosuyla alakalı değil düzgün~düzeyli~yüzeyel de olsa her konuda konuşabilmesi.

empati:yakışıklı-fit bir erkeğin sürekli salonda kaç kg ile çalıştığından ya da günlük protein miktarından ya da kaç kız arkadaş eskittiğinden bahsetmesi mide bulandırır.

2-çevresindeki erkekleri penis, cüzdan ya da potansiyel yancı olarak görmemesi

detay:her muhabbeti evliliğe-beğendiği bir şeyin fiyatına-magazin maymunlarının hayatlarına-erkeklerin ne kadar sapık olduğuna bağlamak kızlara farkında olmasalar da çok şey kaybettirir.

empati:bir erkeğin sürekli sex üzerinden espriler yapması, kadın dediğin şöyle olacak şu kız çok güzel türk kızı kezban muhabbeti yapması, sürekli futbol-pahalı arabalar üzerine konuşması kusturur.

3-hoşlandığı erkekle güç mücadelesi yerine, ortak frekans arayışında olması:

detay: aşk demet akalın-hande yener şarkıları gibi değil, tarkan' ın "beni anlama" şarkısındaki gibi incelik ister. en mülayim erkek bile sevdiği-hoşlandığı kadınla sidik yarışından bunalır. en ufak anlaşmazlıkta "sen kimsin ki hıh!" demek ya da en ufak aksilikte "böyle bi şey olabilir mi yhaaa! inanamıyorooommm!" demek yerine "ben senin gibi düşünmüyorum" ya da "senin fikrin de güzel ama.." diye başlayan cümleler kurmak çok daha yapıcıdır.

empati:hoşlanılan erkeğin sürekli "ben var ya" ile başlayan cümleler kurması, en ufak gecikmede "hadisene kızıımmm!" çekmesi rahatsız eder.

4-kendine güvenmesi

detay:erkeğin sevgisinden emin olmak için saçma sapan taciz öyküleri, eski belalı erkek arkadaşlar, kapıda kuyruk olmuş mühendis ve doktorlara gerek duymaması. eğer canı isterse ilk adımı atabilmesi.(sanılanın aksine kızlar, reddedilmekten erkeklere oranla çok daha fazla korkarlar). sürekli etrafındaki kızları kötülemeye gerek duymaması.erkeğin hayatına "hakim" değil, "dahil" olmaya çabalaması.

empati: erkeğin sürekli "ben sana değil etrafa güvenmiyorum!" açıklamaları, face şifreni ver gız! ya da telefonu isteyip ilk baktığı yerin rehber ya da mesaj kutusu olması kaşıntı yapar.

5-sade ve dürüst olması

detay:sevişirken neden hoşlandığından tut, hayattan beklentilerine kadar dürüstçe kendini ifade edebilmesi. ona ilgi duyan-aşık olmuş erkek sayısını "skor olarak" görmemesi.

empati:yattığı kız sayısını "gol" olarak gören erkekten bi bok olmaz. bir erkeğin sevişmek için aşık rolü yapması ne kadar orospuluksa, bir kadının para-hırs uğruna ya da "aman yanım boş kalmasın" diyerek bir erkeğe yaklaşması o kadar orospuluktur.

özet:aşkı sevgiyi kirletmeyin, kendinize güvenin. aşk, sensiz yaşayamam değil senile bir başka yaşarım diyebilmektir.

devamını okuyayım »
06.04.2015 00:49