hayrullah amazingogullari

  • 1672
  • 39
  • 6
  • 0
  • evvelsi gün

fm 2011'deki orospu çocuğu futbolcu menajerleri

gerçeğe çok yakın yapılmış olan menajerlerdir. genç yetenek bir adam bulursunuz, o kadar süper özellikleri yoktur. alırsınız, geliştirirsiniz. yönettiğiniz kulübün şartları bellidir, bütçesi geniş ve çok büyük başarılar kazanmış veya kazanabilecek bir kadrosu yoktur. bu genç star sayesinde 3-5 bir şeyler yaparsınız. iyice gelişir, peşine birkaç tane yavşak kulüp takılır. aklı çelinir garibanın. ardından kulübün teknik direktörleri futbolcu hakkında "ah x süper, keşke onu takımımda görebilsem. kesinlikle x en iyisidir." der. herif iyice kafayı yer.

sonra kulübünüze diğer kulüplerden araştırma teklifleri gelir. nabız yoklama fm diliyle enquiry yaparlar. "kaç para istiyorsun söyle !" hesabı. siz direkt reddedersiniz ancak... orospu çocuğu menajer işte burda devreye girer. "aaa bak işte oyuncuma böyle teklif geldi, hadi kontratında iyileşme yapalım." diye size gelir. siz redderseniz bunu, eleman unhappy olur ve transfer listesine konmasını ister, kulüpten hemen ayrılmak ister. her şey bu yavşak menajer yüzünden olur.

hadi diyelim ki kontrat yenileyeyim herif gitmesin. haftada 15.000 avro alan bu kardeşimiz birden haftada 120.000 avro almak ister, siz de tutup "ne yapıyorsun lan sen? uçma o kadar." diye teklifi aşağı çekip 30.000'den nabız yoklamaya başlarsınız. ortası muhtemelen 50.000 falan olur. ancak haftalık ücret sadece bu. sözleşme bedeli olarak 500.000 avro peşin para futbolcuya, 1 milyon avro da bu orospu evladı menajere. he zaten biz de öküzdük. he götünüz yiyorsa, menajere 10.000 avro verin. bakın bakalım neler oluyor, saniyesinde görüşmeleri iptal ediyor bu adi herif.

futbolun içine sıçan futbolcu menajerlerini çok iyi tasvir ettiği için sigames'i gerçekten kutluyorum. muhteşem olmuş. kölelik denen olgu biteli asırlar oluyor nerdeyse fakat demokrasi ve modernlik çağında bile halen kölelik sistemi vardır. bu menajerler sayesinde. gerçek hayattakilerine orospu çocuğu demiyorum, malum gg olur. kastettiğim fm'dekiler, gerçektikiler çok kral adamlardır ya, yerim ben onları. oh canlarım benim.

devamını okuyayım »
26.05.2011 22:57