hayvan pandikoglu

  • 1180
  • 35
  • 5
  • 0
  • evvelsi gün

yurt dışında yaşanan dumur olaylar

kanada'da 3 yıl kadar çalıştığım otelde yaşadığım dumur olaylar içinde ilk paylaşacağım olaydır.

yıl 2010. çalıştığım otelin yanında striptiz kulübü var, dansçı kızlar da bizim otelde kalıyor. ben de orada birkaç aydır çalışıyorum, artık kulak memesi kıvamına gelmişim. daha doğrusu ben öyle sanıyorum ama kazın ayağı öyle değilmiş.

striptiz kulübünün fedailerinden biri var, david. yaşça büyük bir abi, çok efendi bir adam. geldi resepsiyona, kız arkadaşıma oda istiyorum dedi. yenge dökülüyor, hoş hatun aslında, ama çok bariz uyuşturucu sorunu var. "aslında kredi kartı gerekli ama arada sen olduğun için bu seferlik yapalım" dedim. ikisinin de kimliğini falan alıp kaydettim, bir de tanıdık indirimi yaptım. depozitoyu oda ücretini falan aldım, anahtarı verdim, gittiler.

2 saat kadar sonra emily geldi. dansçı kızlardan biri. diğer dansçıların yanında bile uzaktan seçilebilecek kadar güzel. yalnız gıcık bir karı. tam bir şımarık dejenere aptal sarışın. "babam buraya geldi mi?" diye sordu. "ne bileyim kızım ben senin babanı" dedim. "babam david" dedi, "yanında keş bir karıyla gelmiş olması gerek, o kadını babamın yanında istemiyorum. görürsen lütfen bana haber ver". bizim david'den söz ediyor olabileceği aklımın ucundan bile geçmemişti. kapıdaki fedainin kızı striptizci olacak değildi ya... ayrıca da biri efendi bir adam, diğeri ciğeri beş para etmez bir şıllık. yok yok, olamazdı... yalnız adam viking savaşçısı gibi, hayvani yakışıklı, kız da tam bir valkyrie. bu yüzden biraz kıllandım ama ihtimal vermedim yine de. kayıtlara dalıp kızın soyadına bakmayı düşündüm, yapana kadar araya başka işler girdi, müşteriler falan geldi, aklımdan çıktı.

aradan yaklaşık bir 2 saat kadar daha zaman geçti, bir baktım bu ikisi kapının önünde kavga ediyor!

david: "ben sana burada çalışmayacaksın demedim mi? bir sürü adamın kızımı sahnede çıplak izlemesi hoşuma gitmiyor!"
emily: "sen bana karışamazsın. ben yetişkin bir kadınım. ayrıca sen kendine bak! o yanındaki yaratık da ne?"

işte o anda şok gerçek dank etti ve kayıtlara girip kızın soyadına baktım. gerçekten de adamınkiyle tutuyordu, babanın fedailik yaptığı kulüpte kızı da striptiz yapıyordu.

devamını okuyayım »