hayvan pandikoglu

  • müzmin yedek (98)
  • 748
  • 21
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

yurtdışında yaşanan dumur olaylar

yıl 2015, yer kanada'da bir hostel. ben de o hostelin resepsiyonistiyim ve gece vardiyasındayım. cashoutumu yapmışım, rezervasyonları girmişim, kurabiyeleri pişirmek için de daha saat erken, boş boş gece kuşlarından biriyle geyik yapıyoruz. o sırada hatun yatakhanesinde kalan brezilyalı bir kız aşağı indi. yanlış hatırlamıyorsam silvia'ydı adı. yatağında çıplak bir kadın olduğunu söyledi bana. "diğer yataklarda yatan kızlardan biridir, sana çarşaf versem de bu gece sen onun yerinde yatsan olmaz mı dedim. "yok" dedi, "değil". "odadaki hatunları tanıyorum, bu kız dışarıdan biri. zaten 4 kişilik odada 5 kişi oluyor o kızla birlikte".

yapacak bir şey yok, yukarı çıktık, odanın kapısını açtık, kapıda bizi çırılçıplak gencecik bir kız karşıladı. böyle bayağı bildiğimiz sözlük anlamında çıplak kadın yani gerçekten, abartı yok, yanlış anlama yok, hiçbir şey yok. gencecik olması da önemli çünkü kimliğine bakana kadar ter döktüm underage olabilir diye. nitekim kimliğe bakma şansı elde ettiğimde gördüğüm üzere vatandaş 19 yaşındaymış. yalnız çok ilginç bir durum var, hatun çırılçıplak ama sütyeni var. alt tarafı da kapatmıyor. bir kadın işi gereği falan çıplak değilse, ya da sevişmek için soyunmadıysa, karşısına çıplakken bir erkek çıktığında refleks olarak kukusunu kapatmaz mı? o kukuyu kullanmak için açmamışsa kapatır yani, kapatmak doğal dürtüsüdür bir yerde. bu ablacık kapatmıyor. niye? çünkü beyni yanmış, kesin bir uyuşturucu durumu var. refleksleri yerli yerinde değil. neyse, hâliyle umuma açık mekânda karşımda direk gibi dikilen üstü sütyenli gerisi çıplak bir hatun görmemişim hiç, ilk anda ne tepki vereceğimi bilemedim. ilk şoku atlatınca "bu oda senin odan değil, benimle lobiye inmen gerekecek" dedim kıza, uysal bir kedi edasıyla peki tamam diye giyinmeye gerek duymadan peşime takıldı. o an kötü kötü düşünceler geçiyor tabi aklımdan, bir anda kendime gelip kıza dedim ki "kızım manyak mısın? şu çarşafı sar bari üstüne!". ona da peki dedi, az önce yattığı çarşafa sarındı ve indi. hostelin merdivenlerinden gece saat 3-4 sularında inen bir adam, ve arkasından gelen roma imparatoriçesi kılıklı bir kız. bir tek kafasında zeytin dalı eksik. bu anı gerçekten yaşıyor muyum falan oldum, kızı birkaç dakikalığına orada bırakıp diğer kıza temiz çarşaf götürdüm, o böylelikle olaydan çıktı ve yatıp uyudu.

hostelin lobisindeki insanlar da dumur bir biçimde bakıyor. ilginçtir ki onlar da ortalık yerde çıplak vücuduna çarşaf sarmış dolaşan bir kız görmemiş, dumurlardalar. "kalk" dedim kıza, "burada bu halde oturamazsın". kıza giysi bulayım diyorum ama nereden bulayım gecenin o vakti. uyanık olanlardan biri kadındı, ona sordum, "elalemin manyak karısına ben niye giysilerimi vereyim ki?" şeklinde bir tepki verdi. haklısın demekten başka yapacak bir şey yok. geride bırakılan eşyalar zulasına gidip etek pantolon falan aradım, yok tabi. bir de kızın fiziğinden dolayı uygun giysi bulmak da kolay değil. mecburen kızı yandaki küçük film izleme odasında sorguya aldım. en azından kabak gibi ortalık yerde olmayız diye. hangi odada kaldığını soruyorum, ben burada kalmıyorum diyor. siman tanıdık geldi ama diyorum. ha şey evet biriyle geldim diyor. biri kim bacım? cinsiyet? ırk? yaş? boy? en önemlisi adı ne? bir de niye çıplaksın? banyoya çıplak girilir de çıplak çıkılmaz ki ulan! "ee şey, beyaz, erkek, genç işte 20-30 arasıdır, boyu da benden kısaydı galiba". harikasın ya, şöyle bir 825 milyon kişiye falan indirgedik yani. bir kere kızın boyu 1,80 cıvarı ve ondan "galiba kısa" olan erkek bulmak çok zor bir şey değil. 10 erkekten 7 tanesi ya ondan biraz kısa ya ondan biraz uzundur zaten. topuklu ayakkabı diye de bir şey var, o yüzden o verinin üstünü çiz gitsin. beyaz 20-30 yaş arası erkek de bir hostelde az bulunan bir şey değil. neyse en azından aynı katta olduğundan emin misin diye sordum, duymayı en son isteyeceğim yanıtı verdi ona da: "galiba". aksanı vardı yalnız dedi. nasıl bir aksandı dedim, avustralyalı ya da yeni zelandalı olduğunu gecenin köründe aksan taklidi yaparak anladım. a kant du dat mayt falan diye mi konuşuyor diyorum, hi mey bi did diyen yeni zelandalı videosunu bulup izletiyorum internetten... bunun gibi "did", "yis" falan mı diyor diye soruyorum... neyse okyanusya tarafından olduğuna aşağı yukarı emin oldum o muhabbet üzerine. yoksa kız adamın adını da ülkesini de bilmiyor! bir de ablacık çok komiksin çok tatlı yapıyorsun falan diyor tabi bana bu arada. aha dedim karı niyeti bozmuş, bizi de götürecek. ulan bu mudur şu anki konumuz? aşk meşk düşünecek hâlimiz mi var? neyse, eldeki verilere dayanarak bilgisayardaki tüm erkek adlarının bilgilerine girip check-in yaptığı kimliklere baktım. yeni zelanda ehliyetiyle check-in yapmış bir damian buldum. damian olabilir mi diyorum. ha evet galiba oydu diyor. evet tüm bunlar gecenin 4'ünde oluyor, hatun çırılçıplak, üzerinde de çarşaf sarılı tüm bunlar olurken. yandaki odada oturuyor, lobide de millet bilgisayarların başına oturmuş surf yapıyor, anime izliyor tüm bunlar olurken.

neyse ki o sırada kalan başka avustralyalı ve yeni zelandalı erkek fazla yok, hatta biri de bir şey ödünç alıp pasaportunu rehin bırakmış. onu gösterdim bu muydu diye, kesinlikle bu değildi dedi. en azından onu rahatlıkla eledik. sonunda büyük ölçüde emin olduk damian olduğuna ve odasına çıktık. adamımız doğru, zaten damian'da bir yüz ifadesi var ki benim yerime türkiye'ye gidip askerlik yapacaksın seni ancak öyle affederim desem bayağı yapabilir yani. zaten bir "oh fuck man" deyişi var ki kapıda kızı ve beni görünce, çocuğa bir şey olacak diye korkacaktım neredeyse. yerin dibine girdiğini gördüm davranışında. neyse, kızı odana alıp ekstra misafir parasını ödeyeceksin, yarın da hostel müdürüyle bir konuşacaksın dedim. bana bir 100lük çıkarıp verdi, kız için vermesi gereken paranın 3 katından fazla. rüşveti alsam da bunu rapor etmek zorundayım dedim, sorun değil hakkındır dedi. bin kere özür dedi. damian kapıyı açtığında odaya baktığımda da zaten dişi kişiye ait olduğu belli olan bir ton eşya görmüştüm içeride. makyaj malzemesi, dantelli don, etc.. yani kızın eşyaları nerede bıraktığı belli oldu ve her şey netleşti.

sonunda olayı çözmüştüm. damian yeni zelandalı turist, kız yerli. bunlar barda tanışıp one night stand yapmış ve çok büyük olasılıkla alkolden başka bir şey kullanmış. bir kadının banyoya giderken sütyenini alıp da donunu unutması, banyodan çıktığında koridorda kelimenin tam anlamıyla am göt meydanda dolaşması, bir tane erkeğin bulunduğu tek yataklı oda yerine dört tane kadının bulunduğu iki ranzalı odaya girip orada çıplak olarak sızması, az önce seks yaptığı adamın adını hatırlamaması, tüm bunlara karşın benimle konuştuğunda konuşmasının net olması ama bir taraftan karşımda kukusunu kapamayı düşünememesi, işte tüm bunları yaptıracak ne içtilerse ben de aynısından istiyorum. tabi kızların odanın kapısını açık bırakması da ayrıca bir soruşturma konusu da bu kadar olayın üstüne işin o kısmıyla ilgilenmek kimsenin aklına bile gelmemişti.

devamını okuyayım »
23.01.2017 12:21