hell fuel

  • 1000
  • 0
  • 0
  • 0
  • 9 ay önce

25 mart 2007 pentagram istanbul konseri

04. 02. 07 konserine gidemediğim için bu konsere gitmeyi borç bildim ve gittim.

açıköğretim sınavları öncesi battı balık yan gider misali kim ders çalışcak şimdi dedim ve soluğu bostancı gösteri merkezi önünde aldım. fekat o da nesi ortalığı sivilceli ergen gençler doldurmuş (yaşlandık mına koyim). bol pudralı gotik olalım derken gudik olan bi dünya hanım kız (rööaarh hacım nasıl hanım hanımcıklar bi gör.. öhöm) ortalıkta dolaşıyor. gözüm yaşıtlarımı aradı lakin çokta seçemedi (ee tabi artık iyi görmüyor) neyse bari bakkaldan bir bira alayımda keyifimi bulayım dedim (ipne bakkal 3 kağıtda kitledi bir birayı) aldım içtim o ara çoluk çocuk süt içer gibi bira alıp içiyordu. birinciyi bitirip ikinci birayı almak istediğimde puşt bakkal kimlik istedi benden, moralim yerine geldi demekki fazla yaşlanmamışız. ayrıca afacan veletlerin elinde envai çeşit kalite viski, votka falan vardı içim gitti. ulan biz nerdeyse çişimizi mayalayıp içicez be töğbe töğbe.

neyse bokunu çıkarmayalım kapılar açıldı içeri girdiğimizde 16: 30du zaten konserde 17: 00da başladı. sonra ben dedim bu işte bi bokluk var. arkadaş uyardı saati ileri almamışız. bi de dikkatimi çekti bu yeni nesil amma uzun arkadaş yau geceden suya mı yatırıyolar bunları be. zaten sahnede alçaktı. konser boyunca adamların alınlarını izledik. şu son dönem yana ve sahne arkasına konulan dev ekranlardan bu konserde de vardı. (o skimtrak şeylerin ismi ne yaw) konser boyunca enteresan şeyler gösterildi. bi ara bush belirdi yuhaladık pesemengi. murat efendi konser boyunca seyirciyle "yorulduk galiba" ve "hoşgeldiniiiizz" dışında peki bir iletişime geçmedi.
konserde en hoşuma giden hadiseler ogün şanlısoy abimizin çıkıp iki kuple attırması ve electric eye cover i oldu.

tam hatırlayamasamda (vay m. k. iyice bunadık ha daha ne kadar oldu ki konser biteli) şu parçalar çalındı ;
- in esir like an eagle
- unspoken
- bir
- şeytan bunun neresinde
- bu alemi gören sensin
- ölümlü
- lions in a cage
- take my time
- mezarkabul
- anatolia
- 1000 in the eastland
- dark is the sunlight
- gündüz gece
- give me something to kill the pain
- behind the veil
- black magic
- electric eye
- secret missile
- vita es morte
- no one wins the fight

sırasını, hangilerini bis sonrasında çaldıklarını hatırlamıyorum. hatta belki araya çalmadıkları parçaları bile eklemiş olabilirim. zorlamayın işte.

hatalıysam ara aramızda halledelim bu işi:
0216 557 8541*

devamını okuyayım »
26.03.2007 00:08