herturluyazar

  • 411
  • 16
  • 6
  • 0
  • dün

kola cips ve çikolataya reklam yasağı getirilmesi

devletl ü hunkarumuz halkını düşünmüş ,sivrisinekleri öldürüyor deyip sevinen akılsızların bir araya geldiği ,bir tek akıllının da yahu sivrisinek öldürecegine neden bataklıgı kurutmuyor diye sormadıgı konudur.

devlet halkın saglıgını düşünüyorsa öncelikle pioner 1507 mısır tohumunun ithalatına onay vermesin mesela,

bu tohum, baklavasından şekerlemesine, helvasından dondurmasına, kompostosundan meyve suyuna, gofretinden bisküvisine, her yere ama her yere giriyor. tenekelerde her yerde satılıyor.

her zaman gittiginiz restoranın mutfağına, en çok güvendiğiniz fırının imalathanesine girin karsınıza mutlak ve mutlak çin tuzu ,çin şekeri çıkacaktır, yiyende bagımlılık yapan örnegin döner dürümlerde bolca kullanılan bu tuzun bu şekerin insan vucüdünda neler yaptıgını ben anlatmayayım ,siz cevrenize bakın,glüten intoleransınıza,sma lı bebek artışlarına ,kanser oranlarına bakın.
glüten intoleransımız olduğu söyleniyor ve gdo'lu mısıra yönlendiriliyoruz. gdo'lu pirinçten, soyadan imal edilmiş ürünlere, ekmeklere, atıştırmalıklara yönlendiriliyoruz.

bir ambalajlı kek,gofret yediğimizde
o gofretin kekin gramajı kadar kimyasal maddeyi yediğinizi lütfen bilin. 60 gram gofret = 60 gram boya + aroma + gdo'lu mısırdan elde edilen nbş + çikolatamsı sahte şey + koruyucu maddeler + bilmediğimiz gizli sentetikler demektir.

sen şimdi boyalı yoğurtları, iğrenç çakma tavukları, bulyonları, palm yağı & boya karışımlarını ye, elmayı - portakalı 30 kez ilaçlayanlara; dışarıda yenilen hemen her şeyin içine msg ekleyenlere, "halk için ekmek yapıyoruz" deyip de çin'den ithal, sentetik viral glüten getiren firmalara hiçbir yaptırım uygulamayan devlet lu hunkarımıza bir sitem etme, boyalı, mısır nişastalı, ovaleksli, jöleli pastacılık endüstrisinin pazarlamacılarına, biyodizel üretiminde kullanılması için yaratılmış kanola'ya "nefistir, iyidir" diyenlere, zeytinyağı kokulu margarincilere; gerçek zeytinin ağaçlarını kesenlere, bir avuç kalmış zeytin ağaçlarını da tavuk istif alanlarının kimya dolu gübresine boğanlara ses cıkarma ,yetmedi bunları alkışla yetmedi bunlara oy at, sonra bunların reklamını yapmıyor devletimiz diye sevin.

yukarıdaki soruyu bir kez olsun sor :neden sivrisinek öldürüyorsunuz da bataklıgı kurut muyorsunuz ?

devamını okuyayım »
30.03.2018 00:02