highwaytohell

  • anadolu çocuğu (346)
  • 552
  • 2
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

vodafone park

gurur, onur ve asaletin yeniden bir bayrak emsali dalgalanmasının tanıklığının edilmesine çok az kalmış stadyum.

şimdi gelelim bu 3 maçta paket bilet çakallığına, fikret orman yönetimini elimizde hiç bir sportif başarı olmamasına rağmen avazım çıktığı kadar destekledim, bunun iki sebebi vardı bir beşiktaş'lı için başkanıyla alakalı önemli olan şey sportif başarıdan ziyade bu duruşu taşıyabilmesidir, ikinci olarak ise geçirdiğimiz malum finansal krizdi. başkan üç kuruşun hesabını yaptı hoşumuza gitti, demba ba'yı alırken gösterdiği performansla takdir topladı gomez'le zirve yaptı, tüpçü tayfasına karşı girdiği mücadelede yanında olduk, sineğin yağını çıkardı, ellerimiz patlayıncaya kadar alkışladık, 3-4 maç önce başakşehir'de "yönetim uyuma, stadı bitir" diye tezahürat yapan it, kopuk tayfasını oluşabilecek gerginliğe rağmen yuhladık.

bunları belirtmemin sebebi yönetimin her işini kendi menfaatleri uğruna eleştiren tayfadan fersah fersah uzak bir çizgiden geliyorum, beşiktaş'tan rant bekleyen anasından a* beklesin söylemini benimsemiş bir ekolden. kombine almaya giderken plazadan içeri girdiğimde heyecandan asansörle değil koşarak çıktım ben o merdivenleri ve satış sözleşmesinde bana stadın bitiminden itibaren 1 yıl süreyle hak tanınmasına karşılık ücretin karşılığını verdim zaten 15-20 lira olan bilet fiyatlarını ödemedim doğrudur fakat feda şuuruyla ev atkı, bardak, dergi doldu, kredi kartı ekstremi isteyene atabilirim daha bugün eşofman takımı aldım, formaya vesaire girmiyorum bile e vodafone karakartal denildi onuda aldık, geçelim abi maddi yardımı istanbul'un dışında yer alan, tanrının unuttuğu zulümpiyata gittik, 2 kere hasta oldum işten güçten olduk, gidene kadar ayrı harap olduk dönene kadar ayrı, sesimizin son çıktığı yere kadar destekledik.

desteklerim kardeşim, ben beşiktaş'lıyım, soyum kuruyana kadar da desteklenecek bu takım amaaaaa sen gelip en çok endüstriyel futbolu eleştiren takımın taraftarına, "şöyle bir s*ktir bakayım, sen 'enayi' gibi bu zamana kadar destekledin fakat senin senelerdir hayalini kurduğun açılışa bu zor günlerde semtte lüks balıkçısında rakı balık yapıp, ısıtmalı konforlu koltuğunda televizyondan maç izleyen godomanlar gelecek" dersen sana çok pis söverim başkan, yapma, ayıp. ne sana bunu, ne kendime o makamda olan birine küfür etmeyi yakıştırırım (gerçi tüpçüden alışığız) ancak çıkıp bu yaptığın hukuksuzluğa karşı hukuki olarak çatır çatır hakkımı ararım.

benim sırf kombine almak için kullandığı sigarayı değiştiren tanıdığım var, eminim ki senin benim için 'üç-beş kuruş' olan parayı bir araya getirip zamanında kombine alan adam sırf bu taraftara dayama operasyonu yüzünden hayalini kurduğu stadın açılışına giremeyecek, bu taraftarı küstürmeye değer mi ? hakkınızı arayın, bize de bu yakışır.

devamını okuyayım »
22.03.2016 01:35