hocao

  • 1106
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2 hafta önce

10 şubat 2015 trabzonspor sivasspor maçı

ben ki amatör küme maçlarını dahi fırsat buldukça tribünden izleyen biriyim, açıp da bu maçı izlemiyorum. nedeni de üç gün içinde trabzon'un futboluna iki ayrı maçta şahit olmak istememem. fener'e karşı oynadıkları oyun futboldan başka her şeye benziyordu.

maç başlığını görünce bir bakayım dedim. iki kelimeden üçü fener'e küfür. bakın ben manyaklık derecesinde fener taraftarıyım ve trabzon'un türkiye kupasında son sekize kalıp kalmaması sikimde bile değil. fener'in kupa maçlarını ciddiye almakta bile sıkıntı yaşıyorum, ne trabzon'u? hiçbir fenerli'nin de şu an "ya trabzon çeyrek finale kalırsa" diye endişelendiğini sanmıyorum.

hal böyleyken fenerbahçe'nin trabzon'un elenmesinden ne gibi bir çıkarı olacak da maça müdahalede bulunacak? kafayı soykırımla bozup yüz yıldır orada takılıp kalan, bütün meselelerini ikinci plana atan ermeni psikolojisine girdiniz iyice. ne karşınızda fenerbahçe var, ne de oynadığınız maçın sonucunun fenerbahçe'ye olumlu ya da olumsuz bir etkisi.

tam bu entry'yi yazarken tribünden atılan maddelerle fenerbahçemizin oyuncusu ertuğrul taşkıran'ın kafası yarıldı, allah belanızı versin diyerek göndermeyi düşünürken aatif chahechouhe verdi belalarını*.

edit: maç sonu kırmızı kart pozisyonunu da gösterdiler. sivaslı topu kurtarmış giderken salih arkadan adamın bileğine basıp atılıyor. karta itiraz dahi etmiyor. olay da bu.

devamını okuyayım »
10.02.2015 23:06