hotdoc

  • padawan (111)
  • 998
  • 0
  • 0
  • 0
  • 4 yıl önce

güzel kadın hastalığı

bütün güzel hatta kendini gerçekten güzel zanneden kadınlar bu hastalıktan muzdariplerdir. hani şeyh uçmaz mürit uçurur ya,bu da bunun gibi bir durumdur işte. güzel bir kız çocuğu,yaşı 5,anne-babası "prensesim",çevresi de "aman da aman gözleri aynen hülya avşar,dudakları angelina jolie,ileride çok canlar yakacak bu" diye sevsin,8-9 yaşında sınıfın bir kaç erkek çocuğunun kendisine farklı ilgi gösterdiğini farketsin,bir de ergenlikle birlikte vücudu değişip kendi de bundan ve bunun sayesinde ilgi görmekten hoşlanmaya başlasın...offf,hastalık artık önlenemez boyuta girmeye başlamıştır.

ego .... hepimizin ortak şeytanı. en uğraştırmayan tatmin yolu nedir? hazırda olanı kullanmak.
buna kısa yoldan ulaşan ve yanındaki ablaları,komşuları,en kötüsü annesi (maması) da bu yönde eğitirlerse "kızımızı" artık yarı-profesyonel bir kafakoparan çıkar karşımıza. nerede ağlayacağını bilir,nerede ne isteyeceğini,nerede susup karşısındakini onore edeceğini,nerede zehirini akıtacağını. erkekler ağzı açık dolaşırlarken o kız ağır bir "güzel kadın" eğitiminden geçiyordur. zira sadece o güzel kadın değil çevresi de sebeplenecektir o güzel kadının nimetlerinden. erkekler aynı ayakkabıyı bile giyemezlerken her şeylerini ortak kullanan,erkeklerin asla yapamayacakları,aynı yatakta uyumakta hiç bir sakınca görmeyen kadınlar mı birbirlerini eğitmeyecekler? en büyük silahları,ağlamalarındaki göz yaşı/dakika sayısı bile ezberletilir.

hiç bir haltı beğenmemeyi seçicilik,facebook vecizelerini konuşma aralarında kullanmayı kültür zannedecektir. ha bir de hepsi küstahlığı dobralık zanneder (ah bir o terbiyesiz ağızlarının üstüne küçük bir tokat atsaydı anneleri daha küçükken). kısa yoldan beğenilmek kadar basit zanneder gerçek kültüre ulaşmayı da. bir de sadece kendi namusludur,diğer kadınların hepsi,özellikle kendinden daha güzel olanlar dünyanın en ahlaksızı. 40 yaşında da sorsan eski erkek arkadaş sayısı 2-3'ü geçmez zaten hiç birinin.

kezban diyerek belli bir sosyoekonomik tanım yapılmaz bu kızlar için,zannedilenin aksine en imrenilen noktalardaki kadınların çoğu bu kategoriye girerler. facebook'da türkçe vecizeler yerine ingilizce hatta mümkünse fransızca özlü sözlerden alıntı yapanlar da aynı ekibin ruh ikizidir.
hep aynı adamı beklerler,anlatır anlatır dururlar her yerde kendilerini taşıyacak adamın hangi özelliklere "haiz olması" gerektiğini de asıl aradıkları adam kendilerine tahammül edecek adamdır aslında. üç-beş ilişkiden sonra hayatı öğrenirler hepsi ve hormon adamlarını salome kendilerini de nietzsche yerine koyup öyle bir hayat yaşıyorum kidiye keser yapıştırırlar profil duvarına. bilse ki nietzsche bu kadın yüzünden kadın düşmanı olmuştur. bu döngü ile kendi de nice erkekleri kadın düşmanı yapıp bu erkeklerin de o kinle kaç kadının canını yakmalarının başlangıç noktası olacaktır.

dışlarındaki güzellik paslanır gider bir zaman sonra,içleri çıkar ortaya,o da bir şeye benzemez. ortaya neyin çıktığını görmek için evlilik programlarındaki 40 sonrası kadınlara bakın,hala piyasayı yüksek tutmaya çalışan.

bir de güzelliği karakterini bozmayan bilakis süsleyen kadınlar vardır ki taşımak ne demek,el üstünde yaşatılır,kapılarının önünde yatılır onların. ama nerdeeeee?

devamını okuyayım »