hougras

  • 357
  • 62
  • 7
  • 0
  • evvelsi gün

140journos'un bdsm videosu

bdsm dünyasını sadece iki şaplak bir tap tap olarak gören kişilerin, yapılmaya çalışılan ancak başarısız olan bir belgesel üzerinden yargılaması çok ilginç. grinin elli tonunu bayıla bayıla izleyip, sayfalarca entry yazanlar, şimdi ay çok iğrençmiş, bunlar sapıklık diye bu başlığa da yazıyorlar.

eğer bdsm kültürünü bu belgeselcik üzerinden yargılıyorsanız evet bazı noktalarda haksız sayılmazsınız. belgesel leş ve beş para etmez vaziyette. aslında belgeselin bu denli leş olmasının bir sebebi var.

sebep

üstte vermiş olduğum linke ek olarak 3 ayrı kişiden dinlemiş olduğum olayları da dilimin döndüğüce anlatmaya çalışayım.

140journos ekibinden birisini fetlife sitesinden bir kadın tanıyor(bu kadına ayşe diyelim). bu ayşe, ben 140journos ekibinden birilerini tanıyorum, bize yardımcı olurlar. hepimiz kendimizi anlatacak bir belgesele konu olalım, 140 journosta bu konuda yardımcı olsun diyor. fetlife sitesinde ki diğer bdsm ile ilgilenen kişilere de bu mantıklı geliyor. belgesel çekimleri başlıyor, önce gayet kaliteli bir şekilde süreç devam ederken, ayşe denen kadının bir anda bu işi kendisine mal etme fikri geliyor. nasılsa 140journos ekibini kendisi tanıyordu, ve bu onun aklına gelen bir fikirdi. bu dakikadan sonra kaliteli bir şekilde ilerleyen belgeseli kendi bdsm hikayesi tarzında göstermeye çalışıyor ve bunda da başarılı oluyor. ortaya çıkan belgeseli diğer katkısı olan kişilerde izleyince ayşe denen kadının yapmaya çalıştığı olayı görüyorlar ve kendi içeriklerinin kaldırılması için 140journos'a istekte bulunuyorlar. 140journos ekibide içeriğin bir kısmını kaldırıp bir kısmını kaldırmayınca ortaya bu şekilde absürt bir belgelimsi çıkıyor.

not: ayşe adı rasgele seçilmiş bir isim.

devamını okuyayım »