hplovecraft

  • anarşist (200)
  • 999
  • 0
  • 0
  • 0
  • 4 ay önce

2012 uğurlu olsun göbüşlerimize bebiş dolsun

çıldırmamak elde değil arkadaş. böyle bir başlık açılabilir mi ya ? hadi açıldı , altına insanlar nasıl yazı yazar ? kurduğunuz cümleyi , hecelediğiniz kelimeyi ... ha bu arada serbest çağrışımdır ; (bkz: aşkitom diyen ağzını sikeyim)

hadi konuyu açtı aklı evvel birisi. altına yapılan yorumlar kendimden geçirdi beni şu sıcak ve bunaltıcı ramazan akşamı. yapılan yorumlardan birini paylaşıyorum ;

''slm tatlı cadı.o zaman tanışalım.26 yaşındayım.1,5 yıllık evliyim.topiş için geçen ay çalışmalara başladık.ama olmadı ve bat 3 ocak.çok çalışmak lazım çoook.hadi bakalım kendinizi tanıtın burda beraber hamileee kalalım ve paylaşalımmmm...''

26 yaşında , 1.5 yıldır evli bu arkadaş , ''topiş'' için geçen ay çalışmalara başlamış eşiyle. topiş ne ulan ! çalışmaya başlamak ne demek ? planlı programlı mı yapılıyor bu iş ? adam işten eve gelmiş , canı çıkmış. bir de adamı evde çalıştırıyorsun ! ya bu adam seni hamile bıraktıktan sonra ''çalıştım , başardım ! başardım diye çalışmaktan vazgeçmedim !!'' diyerek başka hatunlara atlamaya devam ederse ? sevinecek misin ? bunu da geçtim ''topiş'' ne laaaaaan !! yemin ederim sinirimden klavyeyi kemiriyorum ve işbu entryi girdikten sonra evden kaçarak kendimi sokaklara atacağım. topiş... offff. bir de kendinizi tanıtın ve beraber hamile kalalım demiş. ah be güzel abla , ah be değerli bacı.. beraber hamile kalmak ne demek ya ! eş mi değiştireceksiniz topişler için ?

üzüldüm ya. bakmayın taşak geçiyorum da , ciddi ciddi üzüldüm. bu insanlarla aynı oksijeni soluyor , aynı lağıma sıçıyoruz. yazık.

devamını okuyayım »
08.08.2012 21:26