i dont know you dont know who knows

  • 100
  • 2
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

berbere istenen saç modelini tarif etmek

yaşadığım şehirde dışarıdan bakıldığında eli yüzü düzgün gözüken bir türk berberi bulmanın sevinciyle berber koltuğuna hevesle oturup istediğim modeli tarif etmemin ve akabinde berberden sik gibi bir tıraşla hüsranla ayrılmamın üzerinden 1 ay geçmemişti ki 5 duyu organını ayrı siktiminin adamına bu sefer kulaktan değil gözden hitap etmenin işe yaraması ümidiyle google görsellerden bir model gösterip işin sonunda yine cinsel tenasül organı tasvirli bir kafayla berberden ayrıldım.

berberin geriye kalan 3 duyu organına medeni kanun sınırlarında hitap edemeyeceğim açıktı. internet üzerinden philips marka güzel bir traş makinası sipariş ettim. bir sonraki tıraş vakti gelip çatana kadar youtube'dan how to cut your own hair türevinden her videoyu izleyip üstad seviyesine gelmiş olduğuma kani olarak banyoya girdim. videolarda kolayca 10-15 dakikada biten tıraş yaklaşık 1 saat 45 dakika kadar sürdü. her geçen dakika dönülmez akşamın ufkunda kafamda kasketle daha yakışıklı gözükeceğime inancım arttı. toparlayacağım diye iyice kısalan saçları kesmeye çalışmanın beyhude olduğuna iyice kendimi ikna ettikten sonra bi sigara yaktım. aynada kafama son bi kez bakıp en yerinde küfrümü ettim. ''hay kafamı sikeyim'' diye söylene söylene üstümü giyinip berbere gittim.

özcan yediğim bokun farkına 1 km öteden varmış olacak ki çirkin simasını daha da çirkinleştiren o yavşak tebessümünü emaneten yüzüne takındı. '' oo abi hoşgeldin, nooldu yaa saçlara '' derken ciddileşmeye çalıştı, beceremedi. olayı kısaca anlattım. '' abi her pilipisi olan kendini tıraş edebilseydi biz aç kalırdık eki eki'' diye diye olmayan sanatını icra etti.

o gün bugündür özcan'a istemediğim değişik bir saç modelini tarif eder, tarif edilenin haricindeki herhangi bir stilde kesmeye mahir ve meyilli olan özcan'dan istediğim saç modeliyle ayrılmayı ümit ederim.

devamını okuyayım »