i need dolar

  • hippi (416)
  • 997
  • 4
  • 1
  • 0
  • evvelsi gün

ten uyumu

bazen tokalaştığında anlarsın bedenlerin ahengini bazen boynunu koklayarak, kimisi kaşlarını öper ahengi görmek için kimisi de engelsiz sevişerek. ne yaparsan yap, ahenk olmadan ne aşkının sınır tanımazlığını anlayabilirsin ne de bir gün ayrılacak olmanın verdiği huzursuzluğu. birlikteliğini bitirmek istemene rağmen seni engelleyen lanettir ten uyumunun varlığından haberdar olmasan bile . belkide kim bilir, hiç tipim değil, asla böyle bir kişiyle birlikte olmam laflarını sana gıdım gıdım yediren illet bir virüstür.

bazen karşındakinin vücuduna ellerini koyarsın ve kendine dokunuyormuşcasına tuhaf bir haz alırsın. parmakların seni şaşırtır çünkü nereye seyahat edeceğini çok iyi bilir. küçük bir çocuk gibi sürekli öpmek istersin. dudaklarındaki alev ise daha önce yaşamadığın bir hazzı yaşatır sana. yangının en sıcak olduğu bölge ise bacakların arasıdır. şehvetin verdiği muazzam enerjiyle ayakların yerden kesilik adeta bir kuş gibi havalanmış olursun. engelleyemezsin ve daha da beteri, anlayamazsın da. sarıldığında ise kolların tam anlamıyla kenetlenip onun üzerine kelepçe olmuştur. öperek koklamak, hissederek sarılmak... bu ahengi sağlayabiliyorsan bir bedende iki ruhsun demektir. tek taraflı olmaz. ya beraber ölürsün ya da sonuna kadar yaşarsın.

ten uyumu, uzun süreli yolculukların kilit noktalarından biri. emin olmak için ise acele etmemek gerekiyor. %100 emin olabiliyorsunuz lakin bunun da acı bir faturası var ve o noktadan sonra da elinizde kalan tek şey yaşanıp bitmiş olan geçmişe dair özlem. yeni ilişkindeki göremediğin ama hissettiğin bir duvardır artık. o buruk his ise hiç beklemediğiniz, gardınızı almadığınız anı bulup küçücük bir koku ile boğazınıza yumruk gibi biner.
evet... sadece fiziksel dokunuşlarımız değil bedenlerimizin kokusu da ten uyumunun anahtar göstergesi. hem de en beteri. bilirsiniz, yıllar geçse de yanınızdakinin kokusunu unutmayacaksınız. bir saniyeden çok daha küçük bir anda, birlikte yaşadığın herşey gözünüzün önünden hiç dönmeyeceğini bildiğiniz bir tren gibi süzülüp gidecek...

kimisi bir tebessümle kimisi burun sızısıyla...

devamını okuyayım »