ihatenicknames

  • azimli
  • anadolu çocuğu (300)
  • 1657
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3 yıl önce

aldatan kadını yakalama yöntemleri

öncelikle bir ön kabul ile başlayalım. aldatan bir kadını yakalamak ancak o yakalanmasının vakti geldiğini düşündüğü zaman mümkün olabilir. bu evreden önce şans eseri ortaya çıkma durumu dışında hiç bir belirti hissetmeyebilirsiniz.

- yasak ilişkisinin başlarında : yaptığı eylemin kötülüğünün farkındadır ve vicdanen kendini rahatlatmak için size olduğundan daha kötü davranır. daha çok şeyden şikayet etmeye başlar. küs olduğunuz süre artar. bu kendini haklı göstermek içindir, o yaptığı davranışı haklı göstermek peşindedir siz de zaten kötüye giden ilişkinizde ona yeterli sebebi sunmaya devam edersiniz.

- ilişki olgunlaşırken : kadınlar erkeklerin aksine bu yaptıkları eylemi çoğunlukla kimse ile en yakın arkadaşları ile bile paylaşmayabilir. yine de görüştüğü kadın arkadaşları onda bir değişim olduğunun hemen farkına varırlar. ilerleyen evrelerde ve daha çok desteğe ihtiyaç duyup karar alması gereken zamanlarda kadın mutlaka en yakın arkadaşlarından birine tercihen daha önce bu tarz bir şey yaşamış ya da bekar olup bunu normal karşılayabilecek birine durumu anlatır. bu noktada artık ipucu bırakmaya başlar. davranışlarında önemli değişiklikler olur. sizinle birlikte iken dünya yıkılmış altında kalmış gibi mutsuz olan kadın, başkalarının yanında gülücükler saçmaktadır. sizinle ilgili hiç bir şey ilgisini çekmez. işleriniz, hastalığınız, ailevi ilişkiler. artık evle ilgili varsa çocuklarınızla ilgili sorumluluklarını çok aksatmaktadır. yalnız(!) vakit geçirmek için bir çok farklı kadın arkadaş ve çok farklı aktivite girer hayatına. ilişkinizden şikayet etmeyi bırakmıştır. evle ilgili, hayatınızla ilgili şeylerden şikayet etmiyor, umursamaz davranıyordur.

- ya tamam ya devam dediğinde : kadın artık bilerek ipuçları vermeye başlar. işte siz ancak bu noktada emin olabileceğiniz kadar delil edebilirsiniz bundan şüpheleniyorsanız. kadın ya diğer ilişkisinden emindir ve sizinle bitsin istiyordur ya da diğer ilişki bitsin istiyor ama kendine söz geçiremiyor ve sizin vakıf olup buna son vermenizi istiyordur. aldatmaların %90 ı artık internet vasıtası ile başlamakta ve en önemli deliller de bilgisayar ve cep telefonu kayıtları ile ortaya çıkarılabilmektedir.

kadının kendine ait bilgisayarı varsa ve evde de kullanıyorsa işiniz daha kolay. piyasada bulabileceğiniz 3-4 iyi program var. gizli bir şekilde onun bilgisayarına kurup tüm mail, skype, facebook vb. şifrelerini, yazışma kayıtlarını, daha iyisi anlık ekran görüntülerini takip edebilirsiniz. kısa sürede acı gerçeği görür ya da kendinize kızabilirsiniz. yalnız tavsiyem kesinlikle ilk gördüğünüz an hemen harekete geçmeyin sinirlerinize hakim olun. ilişkinin derinliğini genelde 1-2 konuşmadan anlayamazsınız. hatta birden fazla kişi ile farklı seviyelerde uygunsuz içerikle karşılaşmaya da hazır olun. en kötüsü budur. dediğim gibi sakin kalın ve her şeyi tam anlamı ile öğrenene kadar gizlilikle hareket edin.

eğer kullandığı cep telefonu sizin adınıza kayıtlı ise hemen detaylı fatura isteyin. bu çok düşük bir ihtimal de olsa bu telefondan da diğer kişi ile konuşmuş olabilir ama bu ihtimali gözetmemesi neredeyse imkansızdır. ayrıca akıllı telefon kullanıyorsa artık gizliliği korumak bilgisayardan çok daha kolay olduğu için buradan internete girmeyi tercih edecektir. bu yüzden en iyisi yine teknolojiye başvurmak. yine profesyonel bir program vasıtası ile onun telefonunu bilgisayarınıza bağlayarak geçmiş arama kayıtları, mesajlar, sosyal medya geçmişi, kimlerle yazıştığı içerikler vb. bilgilere (silinenler dahil hemde !!) erişebilirsiniz. en azından tüm sosyal medya, mail şifrelerini, farklı sizin bilmediğiniz hesapları olup olmadığını ve bunlara ait bilgileri öğrenip takibe geçebilirsiniz. yine burada sakin kalmak, kesinlikle telefonu ya da bilgisayarını ona çaktırmadan incelemek çok önemli.

ayrıca kadın arkadaşları ile de mümkün olduğunca normal şekilde irtibat kurun, şüphelendiğinizi bilmesinler. iş toplantıları, iş gezileri, diğer aktiviteler, uzak akraba ziyaretleri, birden ortaya çıkan eski okul arkadaşları ile buluşmalar vb. her aktiviteyi farklı kaynaklardan teyit edin. çok kuvvetli şüpheniz varsa gerekirse peşinde olun.

tüm bunları yaparken şüphelendiğinizi asla belli etmeyin ama şunu unutmayın. saklayacak bir şeyi olmayan bir eş asla sizden mail, facebook vb. şifrelerini gizlemez. telefonunu, bilgisayarını şifresiz ve açık ortalıkta bırakmaktan çekinmez. siz ne yapıyorsun diye sorarsanız mesela onu telefonla ya da bilgisayarla şüpheli şekilde gördüğünüzde aşırı tepki vermez. bunu hemen kişisel hayata, onun size karışmadığına göre sizin de karışma hakkınız olmadığına falan getirmez. delilleriniz tamamlandığında ya da şüphelerinizi ortaya çıkaran delil yok ama bu davranış biçimlerinin hepsi eşinizde var ve siz bulamıyorsanız onu itiraf etmeye zorlayın önce.

bunun en iyi yolu duygusal davranmaktır. ona sinirlenmeden duygusal bir şekilde ve sadece vicdanına hitap eden konuşmalar yapın. er geç dökülmeye başlayacak. nasıl tepki vereceği ise başka bir yazının konusu olsun. hepinize bol şans.

devamını okuyayım »
11.01.2015 13:51