imran zakhaev

  • hırçın golcü (293)
  • 998
  • 19
  • 0
  • 0
  • 2 hafta önce

cm'de yenilince kaydetmeden oyundan çıkmak

zalimde montella varsa sevende kaydetmeden oyundan çıkma vardır arkadaşlar.

tüm takım dağılmış, jardel gitmiş, hagi yok, ruud manu'ya gittiği için satın alamıyorsun, tsigalko'yu alacak oluyorsun scoutlar adamı 10 ayda izliyor, kalecin mondragon kiralık olduğu için (cm 01-02'de kiralık oyuncular şampiyonlar ligi'nde oynatılamıyordu) azıcık bütçenle ya kaleci alıyorsun ya kerem inan'ı oynatıyorsun. fransa ligi'ni açarsan sağ bekinde perez var (o da kiralık), seçmezsen sağ bek de allah'a emanet.

şu şartlarda götün götün ilerliyorsun, karşına roma çıkıyor. tükürdüğümün heriflerini bilen bilir; totti ayrı dert, montella ayrı dert, candela ayrı dert... sağdan cafu gelir, orta sahadan emerson dürtükler, yedekten cassano çıkar tur ümitlerini bitirir.

yaptım arkadaşlar bunu. orta sondaydım o dönem, sabahlara kadar oyunu kaydetmeden çıkıp tekrar girdim. orta son bitti, lise hazırlıkta yeni sezonun oyunu çıkmak bilmeyince yine cm 01-02 oynadım, yine yaptım. seneler geçti, bilgisayar yeni oyunları kaldırmaz oldu, ben cm 01-02'de tekrar tekrar oyunu kaydetmeden çıkıp turları geçmeye çalıştım. yeni bilgisayar aldım, nostalji olsun diye (nostaljiye bak aq senelerdir oynamayı bırakmamışsın ki) oyunu kurup yine oyunu kaydetmeden çıktım.

zerre pişman değilim. roma saltanatı yıkılana kadar bu oyundaki mücadelem sürecek. mıakoduğumun curva sud'u.

devamını okuyayım »