infaustus

  • 1000
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

the sims social

yıllar önce sims ve sims university oynamış ve sims online oynamayı hep merak ve arzu ile beklemiş biri olarak, gördüğümde yüzümde kocaman bir tebessüme sebep olan, ancak oynadığım 1. gün sonundaki ilk izlenimime göre biraz dandirik olmuş hissine kapılmama neden olan oyundur.

grafik kalitesi olarak, flash bir oyun için yeterli diye düşünüyorum. ancak oyundaki item sayısı ya çok az, ya da yeni itemlara benim henüz erişimim yok, bilemiyorum. ama kıyafet bakayım desen, 2-3 çeşit t-shirt farklı renklerde olarak mevcut sadece, öyle adam gibi bir kıyafet göremedim. ayakkabılar desen ayrı zevksiz, ya 15 yıl öncesinden kalma tipteki dangalak spor ayakkabıları giyeceksin, ya da adam gibi ayakkabı giymek için (o da 1-2 çeşit, fazla var sanmayın) gerçek para bayılacaksın. bu durumda en iyisi olarak, komik görünümlü mavi terlik ile gezerek olayı protesto etmeye karar verdim. madem adam gibi ayakkabı koymuyorsun, ben de terlikle gezerim!

ayrıca, bella goth ablanın yanar döner hallerinden sıkıldım. ilk konuşmalarımızda çok sıcak davranan, öpücüklerim, verdiğim çiçekler ve iltifatlarıma bayılan bella abla, daha sonraki ziyaretlerimde öpmeye çalışınca terslemiş, çiçeğimi kabul etmemiştir. kendisini, tutarlı olmaya, bana önce gösterip sonra vermeme şeklinde yaptığı terslemelere son vermeye davet ediyorum. ancak itiraf etmeliyim ki, yatağı çok rahat ve duşu harbiden kral. benim evdeki dandirik duş kabininden sonra ilaç gibi geliyor. çoğu vaktimi de bu nedenle onun evinde geçiriyorum zaten. 7-24 terlikle gezdiğime takmıyordur umarım.

devamını okuyayım »
12.09.2011 15:48