invector

  • azimli
  • hırçın golcü (262)
  • 3563
  • 42
  • 6
  • 0
  • dün

anal seks

temmuz 2019'da yazmışım ama biraz daha detaylı ve güncel olarak tekrar yazıyorum.

öncelikle, eczanelerde satılan lavman setlerinden alıyoruz.

https://urun.n11.com/…i-enema-set-5-adet-p314763570

böyle bir şey alınabilir. bu lavman seti, serum gibi bir haznesi ve borusu var.

önce tuvalete gidip mümkün olduğunca boşaltıyoruz içimizi, ıkınmıyoruz. temizleniyoruz, sonra lavman'a az bir şey sıvı sabun sıkıp 1.5 litre su dolduruyoruz, lavmanı bel hizasında bir yere asıyoruz, ellerin ve dizlerin üstüne çöküyoruz, borunun ucunu kıçımıza sokuyoruz ve klipsi açıyoruz, suyun içeriye dolmasını bekliyoruz. biraz kramp yapabilir, kendinizi gevşetmeye ve rahatlamaya çalışın, hava basıncı ve su basıncı sayesinde su tamamen içeriye akacaktır, ancak kendinizi sıkarsanız su tekrar torbaya dolmaya başlar, rahatlamaya çalışın. su tamamen içeri dolduktan sonra klipsi kapatıyoruz, tuvalete doğru gidiyoruz, boruyu içimizden çıkarıyoruz ve dikkatlice düzgün bir yere koyuyoruz ki etraf batmasın, sonra da mümkün olan en fazla süre bekliyoruz su içimizdeyken, daha fazla tutamıyorsak da mümkün olan en nazik şekilde suyu boşaltıyoruz. bu işlemi bir kez daha sabunlu suyla, bir kez de duru suyla yapıyoruz, sonra da tuvalette bir süre bekliyoruz, içimizde su kalmadığından emin oluyoruz.

bunları yaptıktan sonra yatmanızı ve dinlenmenizi öneririm, bi 5-10 dakika kadar, sonra tekrar test edin kendinizi, içinizdeki suyun tamamının çıktığından emin olun.

bu aşamada kayganlaştırıcı kullanarak bir anal plug takmanızı öneririm. anal seksten önce 20-30dk kadar anal plug ile gezerseniz birleşmeyi çok kolay ve tamamen acısız yaparsınız. plugınız yoksa, anal seksten önce parmak ile penetrasyon öneririm, bol kayganlaştırıcı ile önce bir, sonra iki parmak, sonra da üç parmak girerse herhangi boydaki bir penisi içeri alabilirsiniz.

ilişki sırasında kesinlikle kayganlaştırıcı kullanın, bol miktarda kullanın, kondom kullanıyorsanız su bazlı, kondomsuz yapıyorsanız istediğiniz bazda kayganlaştırıcı kullanabilirsiniz, bazı insanlar hindistan cevizi yağı da kullanıyorlar, denenebilir. ilişkide eğer pasif deneyimsizse bırakın hızı o ayarlasın, cowgirl pozisyonu anal için çok iyidir.

ilişkiden sonra hiç bir şey yapmanıza gerek yok, anlattığım gibi lavman yaparsanız 10 saate kadar içiniz pisliksiz kokusuz ve gazsız olur, istediğiniz kadar anal play yapabilirsiniz. acı hissederseniz durun ve o gün anal yapmayın, yanma hissederseniz çok fazla sürtünme oluyordur ve yeterince kayganlaştırıcı kullanmıyorsunuzdur. lütfen kayganlaştırıcıyı ısıtıp kullanmayın, tam tersine soğuk kayganlaştırıcı öneririm :)

ben şahsen ilişkiden sonra partnerimin içine boşalıp tekrar plug ile kapatmayı ve spermi içerde hapsetmeyi seviyorum, tekrar sertleşinceye kadar sakso çektiriyorum ve dinleniyorum, yine azınca plugı çıkarıp ağzına veriyorum ve sikmeye devam :)

devamını okuyayım »