invicto

  • 3542
  • 8
  • 2
  • 1
  • dün

jon snow

sevenlerini üzmüş kumandan. ama üzülmeyin dostlar;

--- spoiler ---

adamda ölmemek için her türlü donanım her türlü sebep mevcut. bir kere kendisi bir deri değiştiren, henüz tam olarak farkında olmasa da inkar da etse ölürken gözlerinde bunun şaşkınlığı vardı, ihanete uğramışlığın değil. yani o artık bir yavru kurt**** bunu cebe atın ve içinizi bir ferahlatın önce, ölmedi ama artık jon snow da eski jon değil onu bir süre hayalet yani kurt olarak göreceğiz. zaten o kurt ilk bulunduğu günden bu günlere kadar olan ilişkileri hem kitapta hem dizide bize hissettiriliyor.

kıpkızıl orospu da zaten demişti alevler yanıltıcı olabilir vs. diye. stannis'in askerleri kaçtığında "aha sıçtık yanlış şıkkı işaretlemişiz sınavda" bakışı attı gerisin geriye kaleye döndü. o değil de o canım şeker kızı yaktırdın ya cayır cayır jon'u diriltsen bile davos seni sike sike öldürecek bence olanları öğrenince.

iki çift lafım da gece nöbeti çakallarına olacak, ulan sefiller o "hain" yazısını da o yetime mi yazdırdınız yarrak gibi oraya yoksa o piç mi akıl etti onu? ama size sövmeye bela okumaya gerek yok siz az durun siz, o ak gezenler gelip buzdan yarrakları götünüze sürtmeye başladımı mumla ararsınız jon snow'u. haa gerçi onlardan evvel o yabanıllar, o dev durumu öğrenince sizi sike sike surdan aşağı atmazsa. hadi siktirin gidin şimdi yeni kumandan seçin.

--- spoiler ---

devamını okuyayım »
15.06.2015 23:08