island er besti stadurinn til ad lifa

  • 3230
  • 26
  • 5
  • 0
  • dün

başak burcu erkeğine yapılmaması gerekenler

aslında oldukça basit bir kaç noktaya dikkat ederek mutlu edilebilecek başak erkeğine yapılmaması gerekenler şöyle sıralanabilir;

* size bir şey anlattığı zaman, hele de oldukça hevesli şekilde alakasız bir konudan anlatmak istediği konuya gelene kadar dolaylı anlatımın bokunu çıkarıp emek sarfetmişse onu mutlaka sabırla dinleyin. bir başak erkeği asla boş ve gereksiz konuşmaz, mutlaka işe yarar şeyler vardır ve o konuşmayı sizle yapmasının da bir anlamı vardır. dolaylı yoldan, örneklemelerle derdini anlatmaya çalışan başak erkeğinin her dediğini iki kere düşünün derim.

* bir teklifle kapısını çaldığınızda, misal dışarı çıkmak istediğinizde eğer size "hayır" diyorsa bunu siz ısrar edin diye yapmıyordur, sadece oraya gitmek istemiyordur hepsi bu. çok ısrarcı olup yılışırsanız kalbinizi kırar, onu sonradan pişman olacağı şeyleri yapmaya zorlamayın çünkü özür dilemesi gerektiğini bilir ancak özür dilemek pek kolay bir olay değildir.

* kontrolünüzü ve ciddiyetinizi salak gibi tamamen kaybetmeyin. başak erkeği ot içerken dahi kendini salıp aklının bedeninden uçup gitmesi ihtimalinden rahatsız olur. birlikte film izlerken, müzik dinlerken, ciddi bir konu hakkında tartışırken işi sürekli geyiğe vurursanız buna uyuz olur. alkol içerken de keza içip içip kusarak saçma sapan hareketler yaparsanız size sahip çıkıp evinize, yatağınıza yatırır ama bir sonraki sefer içmeye gittiğinde arayıp teklif edeceği son kişi olursunuz.

şimdilik bu kadar. başak burcu erkeğini tercih ettiğiniz için teşekkür eder, bir sonraki ilişkinizde de sizleri aklın ve mantığın yollarında bizimle görmekten mutluluk duyarız.

devamını okuyayım »
24.01.2012 21:48