istesem yaparim

  • 1415
  • 5
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

ekrem imamoğlu'na onlar soramadı biz soruyoruz

1- erkan karaarslan zaten bir çok belediye ile çalışıyordu, bir çoğundan ihaleler alıyordu. bunlar içinde akp'li belediyeler de vardı.

2- büyük şehirlerde bulunan belediye başkanlarının yurtdışı seyahatleri dünyanın en normal işi. fetöcü olsa 15 temmuz'da türkiye'de olurdu zaten.

3-bu ülkenin mottosu yurtta sulh, dünyada sulh. sizin ülkenin kılcal damarlarına kadar soktuğunuz 3-5 orospu çocuğu kullandı diye ülkede sulh denilemeyecek mi artık?

4-çünkü bu tip iptal vs. gibi bir durumun olacağı belliydi. yolsuzluklarınız arşı aştı. her bilgiyi elinde istemesi seçilmiş kişinin hakkı.

kozmik odaya fetöcüleri sokup ülkenin askeri bilgilerini abd-yunanistan gibi ülkelere sızdıran sizin gibi ilk okul mezunu bir imamın peşine takılmış süzme salakların bu soruyu sorma hakkını kendinde bulması da çok komik.

5-adam kendini ifade edebilmek için uyduda bal satan kanallara bile çıkıyor tüm ana akım medyadan uzak tuttuğunuz için.

6- yunan veya rum yakıştırmalarına neden tepki versin. rum olmak ayıp mı? yunan olmak ayıp mı? tayyip erdoğan'ın gürcü tarafını sorgulayın samimiyetinize inanalım.

7-adaylar şahsi mal varlıklarını kampanyada kullanamıyor. bir sürü gemicilik şirketi olmasına rağmen binali yıldırım da bağış topluyor. gerizekalılar.

8- çünkü akp seçmeni içerisinde geçersiz oy kullanan gerizekalı çok. tekrar sayımda bunları geçerli saymak için akp'lilerin nasıl götlerini yırttıklarını gördük.

9- 15 bin oyun hiç edilmesi değil geçersiz oyların hadi geçerli sayalım muhabbeti olması bunun sebebi. burada böyle konuşup kırklarelinde bağımsız adayın oyunu geçersiz oylar ile çalmaya çalışan da ak partiydi.

10- çünkü itirazlar ak parti'nin oylarının fazla olduğu ilçelerde yapıldı. üstte de yazmıştım gerizekalı, oy kullanmayı beceremeyen seçmen ak parti'de çok fazla.

11- genelde darbeleri güvenilir kurumlar yapıyor zaten. bu ülkede onlarca yıl en güvenilir kurum orduydu ve darbeleri hep onlar yaptı.

12-bu konuda bilgim yok da sandık başkanını nasıl kimse bilmez ya her partinin müşahiti var amk başkanların adı belli sanı belli.

13-ülkenin en önemli davalarından birisine bakan savcıyı koruyamadınız. ne hikmetse berkin elvan'ın davasında sona yaklaşacakken dhkpc tarafından öldürüldü. gerekirse attırırım 3-5 füze diyen mitcileri filan unutmadık.

14- gazeteciler eleştirmiyor iftira atıyor. kallavi orospu çocuğu kaynıyor iktidar medyası.

15- yanlış duyum almıştır olabilir.

16-%12 mi? :d bilmiyorum neden etmiyor. edebilir de. hdp bu ülkenin resmi partisi. milyonlarca destekçisi var. ben türkçü bir insanım hdp ile tek fikrim ortak değil ama bu adamlar bildiğin milyonlarca destekçisi olan parti. eş başkanları da resmi başkan. teşekkür de edebilir bir türkçü olarak benim için bile sakıncası yok.

17-ak parti'nin ne kürt ne türk seçmene yönelik özgürlükçü bir politikası olamaz. çünkü eleştirilmeyi tahammül edemeyen, yolsuzluğa batmış, haram denizinde yüzen bir parti. her özgürlük eleştirileri artıracak, bu yüzden karikatürüstler bile içeride.

18- canan kaftancıoğlu önceki seçimde de zaten arka plandaydı. mazbatayı almaya gittiğinde yanında sadece canan değil iyi parti il başkanı da vardı. hatta o daha çok göründü.

şimdi sonuca geleyim. güzel kardeşim bir kere fetö iddialarını boş geçin. sırf ysk üyeleri verdiği kararda korkmasın diye orrrospu evladı, ülkede milyonlarca gencin hakkını yemiş amına kodumun şerefsizi fetöcü ali demir'i ev hapsine çıkaran sizsiniz. bu ülkede en büyük fetöcü ak parti'dir. hala da öyledir. öyle iç içesiniz ki birbirinizden ayrılmanız mümkün değil.

kürt seçmen doğuda size oy verince akp'nin özgürlükçü politikaları, kürt seçmen istanbul'da oy verince pkk-ypg. açılım süreci sonucu açılan hendeklerde kaç özel harekatçımız şehit oldu? orduya sızdırdığınız fetöcüler ankara'da kaç özel harekatçıyı şehit etti?

biz unutmadık, unutmayacağız. bu ülkenin türkçüleri eninde sonunda intikamlarını alacak. hem sizden, hem de o sümüklü cami imamından.

devamını okuyayım »