jackrai

  • 3008
  • 2
  • 1
  • 0
  • dün

cimri erkek sevmem diyen kız

kızlar farklı yerlere çekmeye çalışıyor sözü bu kızı savunmak için.

arkadaşlar madem cimriliği sevmiyorsunuz, cimrilik başlığına yazın o halde. cimri erkek sevmem diyen kızın ne demek istediğini siz de çok iyi biliyorsunuz. lütfen bizi salak yerine koyup zekamıza hakaret etmeyin...

erkeklerde aranan özellikler tarzı başlıklara bakın. birçok kızın, erkek arkadaşının bonkör olması gerektiğini yazdığını göreceksiniz. (şimdi burada da maddi anlamda bonkör demek istemediklerini yazarsınız bunu savunmak için). bir erkek kadın için para harcamak zorunda mı? bence ikiyüzlü davranan sizsiniz çünkü burada anlatılmak istenen, cimri erkeğin kadın için para harcamayacak olması.

böyle diyen kızlar yok diyorsanız, açıkça ya başka bir gezegende yaşıyorsunuz, ya da yalan söylüyorsunuz.

bir de şu var: birinin cimri olması için öncelikle bol parasının olması lazım. yani burada kız, önce paralı olmalı diyor erkek. akabinde cimri olmasını eleştiriyor. bunu buradaki herkes biliyor. niye bilmezlikten geliyorsunuz ki? cimri erkekleri sevmiyorsanız, bol parası olmayan erkekleri de sevmeye çalışın. ne dersiniz? parası olmayanın cebinde 3 kuruş bile olmadığı için, cimrilik yapması da imkansız. sanki hepimiz para basıyoruz da, cimri erkekler göze batıyor. belki adam yıllarca eşek gibi çalışıp o parayı kazandı. sonra kadının biri çıkıyor, ee sen çok cimrisin, hiç benim için para harcamıyorsun diyor. bunlar da var hayatta arkadaşlar. genellemeyin diyorsunuz ama siz de tüm kadınları temize çıkarmaya çalışmayın.

devamını okuyayım »
16.06.2017 10:36