jacob steinberg

  • 224
  • 5
  • 3
  • 0
  • dün

çağrı merkezini arama kampanyası

an itibariyle başlattığım ve destek verilmesi gereken kampanyadır. şuan mevcut durum yüzünden en büyük zulmü çağrı merkezi çalışanları görüyor. siz evinizde rahat rahat otururken zaten yoğun bir ortam varken bir de herkesin eve kapanmasından ötürü canı sıkılanın eline telefon almasıyla 5 kat daha fazla bir yoğunluk oluştu. insanlar 8 saat boyunca hiç susmadan konuşmak zorundalar.

en az hastane çalışanları kadar bir desteği hakediyor çağrı merkezi çalışanları. bu insanların yaşadığı psikolojik zulmün haddi hesabı yok şuanda. o kadar gereksiz insan arıyor ki.

- interneti 5 dakika önce gitmiş, adam arıyor neden gitti. bekle biraz kardeşim. 15 yıldır internet kullanıyorum, zaman zaman gider, en fazla 2-3 saat bilemedin 5 saat, bir kez bile açıp telefonu aramadım çağrı merkezini, kendiliğinden geliyor zaten. oturun kitap okuyun biraz. eğer dünyayı kurtaracak olan bir diski yükleme aşamasında kesilmediyse internetin, torrent'ten indirdiğin oyun yarım kaldı diye arama!

- özellikle çocuklar ve ergenler de evde olduğu için, online oyunda ping sorunu yaşıyorum diye arıyor. 5 yaşındaki çocuğa bey diye hitap etmek zorunda kalıyorsun. yaşadığın problem internetle alakalı değil, server'la alakalı. herkes evde ve oyunlara girdiği için bunu kaldıracak bir server altyapısı şuanda yok. online oyunların hepsi yabancı server'lar. çocuklarınızı oyun kasıyor diye arattırmayın!

- acil olmayan, boş meseleler için aramayın. faturanı internetten öğrenebilirsin. kampanyalar neymiş internetten bakabilirsin. her şeyi bulabilirsin internetten.

- küfür etmek için, sövmek için, deşarj olmak için arayanlar var. karşınızdaki insan robot değil, ama maalesef ki robot taklidi yapmak zorunda. 8 saat boyunca telefonu kapatıp zırt diye başka bir çağrının geldiğini ve hiç aralık vermediğinizi düşünün, bunun beyninizde ve psikolojinizde yaşatacağı tahribatı düşünün, bir de bunun üstüne sizin agresif tavırlarınızı çekmek zorunda kalıyorlar ve malesef karşılık veremiyorlar. zaten karşılık veremedikleri için bu kadar üzerlerine geliniyor.

sözün kısası; bu rezillik son bulsun. çağrı merkezini artık aramayın. oturun kitap okuyun!

devamını okuyayım »