japonmanyagi

  • 421
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2 hafta önce

h1z1 king of the kill

iade ettiğim başka bir oyunun parasıyla aldığım oyundur.

daha evvel çok okudum, şöyle buglar var böyle hatalar falan diye. ama pek takmadım sonuçta her şeye dikkat eden bir oyuncu değilim, oynar geçerim pek sallamam diye daha doğrusu en fazla ne olabilir yea diyerek oyunu aldım.

indirmek için yeni yılı bekledim, malum akk sıfırlansın istedim. yeni yıla girince de fırsat bu sabah geçti elime. 10 gb oyunu 3-4 saatte indiriverdim. her neyse yükledim falan hesap açma falan derken play tuşuna bastığımda oyun bana zınk diye "need service pack 1" hatası verdi.

tamam dedik açalım güncellemeleri yükleyelim madem. denetim masası - güncellemeler falan derken. güncellemeleri denetle tuşuna bastığımda bilgisayar bana bu sefer hata kodu verdi. güncellemelere erişemiyorum. haydeee oradan kodun çözümünü bul, onu deniyorum olmuyor bunu deniyorum olmuyor. en sonunda service pack 1i elimle kurmayı denedim.

daha hızlı olur diye torrentten eng service pack1 buldum. ama gerizekalı olduğum için eng ibaresini fazlaya ciddiye almadım.

4 gblık service pack paketi ingilizce diye kurulmadı. bilgisayar dilimle uyuşmuyormuş. tamam dedik bizim salaklığımız. hemen türkçesini buldum 2 gb kadar, indiriverdim. onuda yükledim bir şekilde.

artık bilgisayarım service pack 1e geçmişti. rahat bir nefes aldım 500. pc resetlemeden sonra steamı açtım ve oyuna tıkladım. eşşek kadar çalıştırılıyor yazıyor fakat oyun bir türlü açılmıyordu. alla allah falan derken "oyna" tuşuna bastıktan yaklaşık 2-3 dakika sonra oyun ekranı belirdi karşımda.

hadi bakalım bu sefer oynayalım derken daha play ekranı gelmeden "launcpad" hatası çıktı karşıma. aradık çözümünü herkesin denediği ve başarılı olduğu yöntemi denedim orospu evladı bilgisayarım güncelleştirme hatasını düzeltemediği gibi bunu da düzeltemedi.

saat 14 den beri oynamaya çalıştığım orospu evladı oyunu 23 itibariyle hala oynayamadım, oynayabileceğimi de düşünmüyorum. kötü bir bilgisayara sahip değilim, hiç bir oyunda böyle de bir problem yaşamadım ama demek ki h1z1 dedikleri kadar sikik bir oyunmuş.

daha oyuna giremeden benim bütün günümü hatalarını onarmak/onarmaya çalışmakla geçirtti. iade etmek istemiyorum çünkü indirimlerde bitti, keko gibi kaldım.

özetle: almayın amk oyununu.

edit: akk'yi de bitirdik sayesinde sağolsun.

edit2: launchpad hatasını çözdüm, arkama yaslandım ve playe bastım. yüklü olduğu halde servicepack 1 hatası verdi

ananızı sikeyim tamam mı. ananızı sikeyim.

devamını okuyayım »
02.01.2017 23:23