jarlaxle beanre

  • 44
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen yıl

zombi saldırısında kaç gün hayatta kalırdın

sonuçları gerçeği yansıtmayan test.

bir kere ilk kez bir zombi gördüğünde ne yaparsın sorusu ve dolayısıyla seçeneklerin arasında altıma sıçarım yok, balkondan atlarım yok. sonra muhtemelen biri eşek şakası yapıyor zannedeceğimiz için zombiye el şakası yaparız, zombinin amca oğlu zannedilmesi seçeneği yok.

ki zombiyi görme şokunu atlatabilirsek, yaşarız.

mesela bana 87 gün vermiş.

bilader.

ben istanbulda yaşadım dört sene. başıbüyükte yaşadım ben. siktiğimin belediyesi öldüremedi beni zombi mi öldürecek? metrobüste nefes tutma, iett'de ayakta kalabilme, lam istanbulun kaldırımlarda yürüyebilme bunlar fiziksel özellik değil mi? koşma desen şimdi koşamam belki ama beşiktaşta karaborsadan bilet alırken polis gördüğümde omzumdan geri baktım usain bolt tıkanmıştı. korkuyla baş etme desen bursaspor forması içimde beşiktaş tribününde maç izlemiş adamım. siktiğimin ebleh ölmüşünden korkmam.

istanbulda hayat mücadelesi veren hiç kimse 87 günde falan ölmez. bazı ırklar mesela münübüsçü, taksici ırkları zaten ölmez, öğrenci insanları açlığa dayanıklıdır ölmez, istanbul yaşlı teyzeleri ölmez öldürür. turistler falan ölür belki. onlarda sürü halinde geziyor zaten kurtulurlar belki de.

87 günmüş. kıçımın kenarı.

devamını okuyayım »
26.08.2014 14:14