jdmworks

  • 241
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2 hafta önce

pide çalan suriyeli çocukları hastanelik etmek

küfüru sevmem, kendimi çaresiz hissetmediğim sürecede etmem ama çocuğu savunan herkesin amına koyayım. bu insanların aç olduğu filan yok at kafaları bir anlayın artık. karşımda bu insanlardan oturuyor. sokakta biz acız diye dileniyorlar, kocaları sabahtan aksama kadar kahvede oyun oynuyor. sana bana yapılmayan yardım bu adamlara yapılıyor; belediyede bu insanlara yardım dağıtan görevli olarak söyluyorum. çalınmadık kapı, halini sormadığımız insan kalmadı. ama değmez yemin ediyorum değmez. kalbinizi gram kırdığınıza değmez. bu insanların kültürü bu; dilenmek, hırsızlık yapmak, başı boş dolaşmak.

bakın tekrar söylüyorum ilk başlar buraya göç ettiklerinde, siz sıcak kanepede uyurken ben soba dağıttım bunlara. biraz olsun rahat ettirebilmek için canla başla çalıştım ama değmez. bu insanların kültürü bu anlayın artık. eğitmekle düzelmezler !!

yarın birgün bunlar yerini iyice belleyip mafya olup haraç topladılar mı onlara tek kelime söylemeyeceğim direk bu insanları savunlara yani sizlere ana bacı küfür edeceğim. siz bu insalara iyilik yaptığını düşünen ama aslında kendi kuyusunu kazan amcık beyinlilerden başkası değilsiniz.

devamını okuyayım »
06.04.2016 00:22