jimmy2

  • 2088
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen yıl

annelerdeki beyaz tenli gelin sevdası

her zaman gelin olmasa da en azından beyaz tenli hatunla çıkıyor olmanıza bile daha pozitif bakarlar. yoksa her seferinde "naapçan o karayı" diye yarı aşağılayıcı yarı kızdırıcı bir tavırla cillop gibi, "j lo" gibi manitayı beğenmezler; adamı hasta ederler.

aslında beyaz tenli gelin sevdalarının altında sanki biraz da genetik bazı tecrübeleri olduğunu sanmaya da başlamadım değil hani. çünkü ben de artık geçmiş tecrübelerimi biraz flash back yaptığımda görüyorum ki, tecrübesi olmamasına rağmen ev işlerine istekli görünen ve eli daha yatkınmış gibi duranlar beyaz tenli hatunlar sanırım. esmeri kızılı mühim olan insan olanı diyebilirsiniz ama anneler için beyaz olanı en iyi seçimdir genelde.

bazı anneler bunu saplantı haline bile getirebilmektedirler. bu durum en çok yaş kemali geçerken oluyor. çünkü onlar da artık gerçekten yaşlanmış ve "mürvet" görememe korkusu ile daha bi panik hal almış olabiliyorlar.

neyse sonuçta annelerin bu beyaz ten sevdası, geçmişte birçok esmer hatunla ilişkinizin erken bitmesine bile sebep olabiliyor. ama illa bulunacaksa da "isveç beyazı"nı tercih ediniz derim ben. göreceksiniz ki "ecnebi" olmasına rağmen beyaz tenli diye kabul edecektir helen'i meleni.

devamını okuyayım »
06.12.2005 08:47