kacmayikurtulmaksananyazarinsonsozleri

  • 209
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen yıl

sneaks cloud

ankarada kizilaya ilk açtıklarında mağaza tasarımıyla dikkatimi çekip içeri dalmami sağlamış kasadan ayrılan insanların elinde yalıspor posetleri gormemle beni dumura uğratmış yeni ama şimdiden favorim olan ayakkabı mağazası..aslında ayakkabı ağırlıklı mağaza demek daha doğru çünkü adı üstünde ayakkabı ağırlıklı olsa da adidasin internette görüp hastası olduğum ama kendi mağazalarında bile bulunmayan tişörtlerini bile burda bulmak mümkün..

açıldıktan birkaç hafta sonra alışverişe direkt oraya gittim..avmde olmaması benim için büyük avantaj nefret ediyorum havasız yiyecek kokulu avmlerden.. sneaks cloud sağolsun arada yeni ne gelmiş diye girip dolaşmadık yol ustunde boyle tertemiz net..

çok net söylüyorum ayakkabı alacaksaniz direkt buraya uğrayın internetten getirtmeyi planladığım, boynerde bile yoktu o kadar çeşit olmasına rağmen burada buldum..neyse büyük bir rahatlamayla kasaya gittim odedim falan..yeni kendilerine özel çanta torbaları gelmiş.. boyle alt koseyede by yalispor diye ilistirmisler..

bilen bilir yalispor karşıyaka çarşıda arada ufak bir dukkanla başlamıştı..ilk spor ayakkabilarimizi bircogumuz oradan aldık çocukken -kinetixti hiç unutmam, sonra reeboka oradakiler sayesinde kesin bir yükseliş yasamistim- her neyse yalisporu gorunce şehrinden doğup buyudugu yerden uzakta yaşayan biri olarak tatlı bir hüzün yaşadım..böyle oradan ciktigimda ayağımda yeni ayakkabılar sahile kosusum aklıma geldi yüzüme imbat çarptı sanki..öyle bir ev hissiyatı.. çevremde ayakkabi almak isteyen olunca tutup kolundan göturuyorum buraya..bi karşıyaka ev hasreti dinmesi yaşıyorum kısa bir an..çalışanların sıcaklığı da etkili bunda izmirli mi seçtiler acaba özellikle..

önünden geçerken su sıcaklarda sıcaklığı dindirme bahanesiyle girip iki uç şey alıp farkında olmadan cikmalik bi yer..takipteyim..yeni converseler geldiği an damlıyorum..

devamını okuyayım »
28.07.2015 14:00