kahvelikoyunkavalcisi

  • 125
  • 4
  • 2
  • 0
  • dün

tanzanya zanzibar 15 temmuz şehitleri külliyesi

ticari olarak yapıldığına inandığım, uzun vadeli sonuç verecek bir yardım organizasyonu.

(bkz: made in tanzania)

böyle gelişmemiş ülkeler, gelecekte senin benim için çalışacak bedava insan gücü olduğu gibi *, kendi teknolojik üretimini yapacak yeterliliğe sahip olmamalarından ötürü de ileride bize pazar olacaktır. şu an yardım kampanyasına katılıp para vermiş her yardımsever gelecekte türkiye’nin daha çok para kazanması için destek sağlamakta.

harika bir proje. ülkeyi tanınır kıl, parasını inananlardan topla ama açılışta sen boy göster.

emine erdoğan’ın çantası bile oradaki masrafların 3’te 1’ine yeter. olay yardım görüntüsü altında pazar yaratma benim gördüğüm kadarıyla. çok iyi değil mi cidden? ben destekliyorum böylesi faaliyetleri. farkında değiliz belki ama bizi de böyle sağıyorlar. eğitim sistemimizde bile ingilizce zorunlu ders mesela. amerika’nın güneyi dahi ingilizce bilmezken * bizde bu dili bilmeyeni silkiyorlar(!) kültürlerini de öğreniyoruz, parayı bulunca da londra’ya gidelim diyoruz. london eye önemli. :)

bu olay bir yatırımdır. ticari olarak tutmazsa turistik olarak tutar. zanzibarlı zenginler antalya’ya gelir dolarlarıyla. thy’nin yeni güzergah olarak açacağı istanbul-zanzibar direkt uçuşu ile de olay hızlanır.

(bkz: ülke tanıtım faaliyetleri)

edit: oha! thy ile istanbul-zanzibar uçuşunu başlatmışlar bile projeyle paralel olarak.

--- spoiler ---

thy resmi sitesi

zanzibar uçuşlarımız başlıyor

değerli yolcularımız, istanbul –kilimanjaro– zanzibar (jro-znz) - istanbul seferlerimiz haftada 3 frekans olarak planlanmış olup, 12 aralık 2016 tarihi itibarıyla başlayacaktır.
--- spoiler ---

sefer başlangıç tarihlerine bakın kaynak.

ticari danışmanları cidden çok sağlam çalışıyor adamın.

devamını okuyayım »
25.09.2017 04:28