kakule

  • baldan tatlı (643)
  • 883
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 yıl önce

gay burcu erkeği

burcu burcu gay kokan erkektir. sorulmadan "a hah burcumu sorarsan gay, yükselenim de barbra streisand, neş'eli, bir o kadar duyarlı, duyarlı olduğunca hırçın, küstah olduğu kadar güzel, sinirlendikçe daha çekici olan biri olduğumu söylerler" derler. buna mı inandırılmışlardır nedir? stereotype'tırlar efendim*, belirli beğeniler/eleştiriler etrafında öbeklenen sığ su balıkları gibidirler, doğru zamanı yakalarsanız suya inende topluca gafil avlanmaları mümkündür. bir gruba dahil olmadan kendini ifade ve ifşa etmekten yoksun her insan evladı gibi yan etkileri sadece tiksintidir. bu ahval ve şeraitte tiksinmenin de yegane sebebi budur.

üşenmeyip gay burcu erkeği psikanalizi yaparsak, ki ayaküstü yapması pek zevklidir, tiksinti kelimesinin bizde ve kendisinde yarattığı çağrışımlarla onun kendi hayatındaki havlayamadığı ve gelip siz/sizin gibilere hırladığı taşkın durumlara ingiliz şansölyeleri şahane bir aksanla "he's barking up the wrong tree" buyurmuşlardır. fakat bazen görünen köy kılavuz istememektedir. psikanalisti süresiz izne çıkarabilirsiniz böylesi durumlarda geçen akşam ben yaptım oldu.

gay ama esaslı değildirler.bunlara özel tepki göstermeniz homofobiklik gibi anlaşılmaya müsaittir, olumsuz eleştirinize ince ayar çekmeniz icap edebilir* sevdiğiniz, tabanı mesnetsiz dalaşmaktan erotik haz almayan ve kimliklerinin gay erkek tarafından bambaşka niteliklerini öne çıkartmayı başarabilmiş örnekleri ( burda vitrin eleştirisi yapmıyoruz diledikleri frapanlıkta olabilirler,dışardan anlaşılmayabilirler de..konu dışı) anımsar ve daha da seversiniz. onları tanımaktan duyduğunuz memnuniyet geleneksel cinsel tercihleri olan ilaveten sağlam ve pırıltılı karakter yapısına sahip diğer bireylere duyduğunuzdan biraz daha farklı ve kıymetlidır, zira azınlığın içindeki çoğunluğun düştüğü hataya düşmekten sakınmaktadırlar. ve gerçekten zengin bir ruhları vardır. zengin göstersin diye stardust konfetilerini dökmezler üstlerine başlarına. en zoru bu olsa gerek.

simplified mode active*: bazı aristokrat görünümlü çevrelerde* bu burca mensup hibinoların ellerindeki kadehleri uzuvları gibi sıvazlayarak sükse yaptığını, rüzgarı arkalarına aldığını görmek (bkz: ahhahahahha ben buna gülüyorum ya) acıklı bir hal alınca inci gibi gözyaşlarınızı bu satırlara dökerken kendinizi bulabilirsiniz. lanet olsun ki dostum, gay burcu kadını da bu götverenlerden farksızdır. ki üstelik göt vermek sadece gay erkeklere ya da kadınlara mahsus değildir,ibnelik yapmak da.. nice straight’ler gördük daha godoştular değil mi monşer? gayliğin olumsuz sıfatlarıyla konuşmaya şu saatten …bin yıldan sonra alınmak isteyen gitsin şu ilerde alınsın. ajite oldum yaaağğğ….aaaa*oh be naklen boşalttım. uğurlu taşları ve günlerinden de bahsetmek isterdim ama yönetmenim işaret ediyor* vaktimizin sonuna gelmişiz*

devamını okuyayım »
17.01.2005 13:39