kamerasizadam

  • 430
  • 19
  • 3
  • 0
  • dün

tour de france 2018

bourg-saint-maurice les arcs - alpe d'huez etabını alan geraint thomas için fikrim hala değişmedi.

giro101 üzeri dave brailsford ve nicolas portal tour de france için tek opsiyonlarının olmadığını sıkça ima ettiler. sert bir giro koşan froome'un tour da tam olarak neler yapabileceğini, son haftaya nasıl gireceğini sonuç olarak bilmiyorlar. froome tartışmasız yine takım lideri ama bu sefer geraint thomas'a da kısmi bir özgürlük verildiği ve froome eğer sorun yaşarsa da bu planı devreye sokacaklarını alanen dile getirmeseler de ima ettiler.

geçen gün de demiştim (bkz: #79322315) haliyle b planı olan geraint a planı olabilmek için tour'a %100'ünü veriyor ama ben bunu bir isyan bayrağı olarak algılamıyorum. zaten dışarıdan öyle de gözükmüyor. yani bradley wiggins ve chris froome'un yaşadığı tarzda bir çatışmadan oldukça uzaktayız. - şuan-

daha önce 4 kere sarı mayoyu sırtlayan chris froome da bu durumu olgunlukla karşılıyor ve hatta geraint'i cesaretlendirdiğini de düşünmüyor değilim. sonuçta froome her tour de france'da ilk 10 gün zayıf gözüküp formunu sonra yakalayan bir bisikletçi. her douphine ve tour de france'da biz izleyiciler ''o sene bu sene'' derken froome'un yorgun ve kontrol altındaki rakiplerini kaç defa nasıl tokatladığını sıkça gördük.

a planı olmak için kendini zorlayan geraint de, giro101'de zamana karşıdaki dezavantajını nötralize etmek için kendisini parçalayan simon yates gibi son hafta duvara çarpabilir, bong yaşayabilir. karakterler farklı ama hikaye hemen hemen aynı.

devamını okuyayım »
20.07.2018 13:42